Binance Rusya’daki kartlardan işlem yaptırmayacak!

Binance Rusya

Binance Rusya’daki kartlardan işlem yaptırmayacak!

ABONE OL 

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından olan Binance‘den Rusya’ya bir yaptırım daha geldi. Bu yaptırımla birlikte Rusya’daki Mastercard ve Visa kartları Binance’de işlem yapmak için kullanılmayacak.

Binance Rusya’ya Bir Yaptırım Daha Uyguluyor

Binance çok kısa bir süre önce bir duyuru yayınladı. Bu duyuruda 9 Mart 24:00’den sonra yani 10 Mart tarihi itibariyle Rusya’da edinilmiş Mastercard ve Visa kartları Binance’de işlem için kullanılmayacak. Bu da Binance borsasının Rusya’daki kullanıcıları için oldukça sert bir yaptırım anlamına geliyor.

Rusya’ya birçok devlet, şirket ve kuruluştan yüzlerce yaptırım açıklaması gelmeye devam ediyor. Ünlü teknoloji şirketleri de Rusya’ya yönelik yaptırımlar uyguluyor.

Binance Ukrayna Yardımlarına Devam Ediyor

Ukrayna ve Rusya arasında savaş sürerken Ukrayna’ya yapılan yardımlara bir yenisi eklendi. Binance daha önce 10 milyon dolar bağış yaptığı Ukrayna’ya şimdi de 2.5 milyon dolar bağış yaptı. Yapılan bağış UNICEF aracılığıyla Ukraynalı çocuklara ulaştırılacak.

Binance yardımını Binance Charity isimli kâr amacı gütmeyen kuruluşundan gerçekleştirdi. Binance CEO’su Chanpeng Zhao şu ifadeleri kullandı:

Binance topluluğunun desteğiyle bu çocukların ve ailelerinin karşı karşıya olduğu acıların bir kısmının hafifletilmesine yardımcı olmak için acil yardım sağlayan UNICEF ile devam eden işbirliğimiz için minnettarız.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir