Binance Ronin saldırısıyla ilgili açıklama yaptı!

Binance Ronin

Binance Ronin saldırısıyla ilgili açıklama yaptı!

ABONE OL 

Dün Axie Infinity köprüsü Ronin‘in siber saldırıya maruz kaldığı açıklanmıştı. Bu saldırı sonucunda 600 milyon dolarlık bir kayıp söz konusu olmuştu. Binance konu ile ilgili açıklama yaptı ve bu olay için bir ekip kurulduğu ve Axie Infinity ekibine yardım edileceğini açıkladı.

İşte Binance Ronin Açıklaması!

Dünyanın en büyük borsalarından olan Binance, resmi internet sitesinden dün ortaya çıkan Ronin saldırısıyla ilgili açıklama yaptı. Bu açıklamada bir ekip kurulduğu ve potansiyel cüzdanların engellendiği açıklandı.

Binance Ronin saldırısıyla ilgili açıklaması yaptı!

İşte yapılan açıklamanın tam hali:

Ronin (RON) ağında meydana gelen güvenlik ihlalinin ardından Binance araştırma ekibi, siber saldırganları tespit etmek amacıyla Axie Infinity ekibini ağ köprüsüyle ilgili işlemleri takip ederek destekliyor. Sonuç olarak, Axie Infinity ekibini ve yasa uygulayıcılarını bu sorunu araştırmasında desteklerken, 29 Mart tarihinde Ronin (RON) ağındaki tüm para yatırma ve çekme işlemleri askıya alındı. 

Potansiyel hacker adresleri de engellendi ve olağandışı işlemleri izlemek için özel bir izleme ekibi kuruldu. Ayrıca, Ethereum ağında Wrapped Ether (WETH) çekimlerini ve WETH’den ETH’ye dönüştürme işlevini de duraklattık. Bunun bazı kullanıcılarımızı etkileyebileceğini anlıyoruz ve sorunu çözmek için Axie Infinity ekibiyle birlikte çalışırken anlayışınıza sığınıyoruz.

Binance, Ronin (RON) ağındaki para yatırma ve çekme işlemlerini, Ethereum ağındaki Wrapped Ether (WETH) için para çekme işlemlerini ve ağın kararlı olduğunu belirlediğimizde WETH’den ETH’ye dönüştürme işlevini yeniden açacak. Bu hizmetler geri yüklendiğinde veya daha fazla gelişme olduğunda kullanıcıları bir sonraki duyuruda bilgilendireceğiz. Sebep olduğumuz herhangi bir rahatsızlık için özür dileriz. Sabrınız için teşekkürler.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir