Binance OMNI ağına olan desteğini sonlandırıyor

 Binance OMNI ağına olan desteğini sonlandırıyor

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından olan Binance, bir dönemin en çok kullanılan Blockchain ağlarından olan OMNI desteğini sonlandırıyor. Bugün yapılan duyurunun ardından OMNI ağı aracılığıyla yapılacak olan Tether yatırma ve çekme işlemleri tamamen kaldırılacak.

Binance OMNI Ağını Desteklemeyecek!

Binance bugün yaptığı duyuruda 30 Nisan 03:00’dan itibaren OMNI ağına olan desteğini kaldırıyor. Kullanıcılar bu tarihten itibaren Binance’de Tether yatırmak veya çekmek için OMNI ağını kullanamayacak. Yıllardır kullanılan OMNI ağı özellikle TRC-20 ağının gelişmesi, hızlı ve ucuz bir transfer sağlaması sebebiyle daha az kullanılıyordu.

Binance OMNI ağına olan desteğini sonlandırıyor

Binance Hisse Token’lara 3 Şirket Daha Ekleniyor

Binance hisse token devrine bomba gibi giriş yaptı. Şirketlerin ulusal borsalardaki hisselerini token’laştırarak Binance’de alım satıma açan şirket, Apple, Microsoft ve MicroStrategy isimli dev şirketlerin hisse token’ını listelemeye hazırlanıyor. Apple ve Microsoft’un dünyanın en büyük şirketleri arasında yer aldığı herkes tarafından biliniyor. MicroStrategy şirketi ise satın aldığı binlerce Bitcoin ile isminden söz ettiriyor.

Hisse senedi token’larının 1 tanesi 1 hisse senedine tekabül ediyor. Hisse senedi token’larının borsada hisse senetlerinden farkı ise en az 1 tane alma zorunluluğu bulunmuyor. Bu da kripto para yatırımcıları için büyük bir kolaylık olarak sağlanıyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir