Binance Nijerya ile dirsek temasına geçti!

Binance Varlık Güvenlik Fonu (SAFU)

Binance Nijerya ile dirsek temasına geçti!

ABONE OL 

Binance ülkelerle olan iş birliklerine bir yenisini daha ekledi. Binance, Nijerya ile bir sanal serbest bölge anlaşması yapmak üzere harekete geçti.

Binance Nijerya İş Birliği Duyuruldu

Binance, devletler nezdinde faaliyetlerini resmileşmek ve iş geliştirmek amacıyla sık sık yeni iş birlikleri yapıyor. Son olarak Nijerya ile iş birliğine giden Binance, Nijerya merkezli sanal bir serbest bölge anlaşması yaparak proje geliştiriciliğini üstlenecek.

Binance yetkilisi konu ile ilgili şu ifadeyi kullandı:

Kurumun yetkisi, Sayın Bakan’ın direktifi ve Cumhurbaşkanı Muhammadu Buhari’nin ekonomik kalkınma gündemi doğrultusunda vatandaşlarımız için ekonomik fırsatları genişletmek için yeni temeller atmaya çalışıyoruz.

Binance Afrika Uluslar Kupası
Binance Nijerya ile dirsek temasına geçti!

Binance Kazakistan Onayını da Aldı

Binance, Kazakistan’ın Astana Finansal Hizmetler Otoritesi‘ne yaptığı başvuruda onay aldı. Bu onay ile birlikte Binance, Kazakistan’da Dijital Varlık Ticaret Tesisi ve Saklama Sağlayıcısı unvanını almış oldu.

Bu unvan sayesinde birçok farklı faaliyet resmi olarak Binance’in kontrolünde gerçekleştirilebilecek. Bu gelişme Kazakistan’daki Binance kullanıcıları için de oldukça önemli olarak kabul ediliyor.

Bilindiği gibi Kazakistan, Bitcoin madenciliği için oldukça önemli merkezlerden birisi. Bu sebepten dolayı Bitcoin madencilerinin de bu gelişmeyi takip ettikleri gelen bilgiler arasında yer alıyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir