Binance LUNC yakımı yapacak mı? CEO açıkladı

Binance LUNC yakım

Binance LUNC yakımı yapacak mı? CEO açıkladı

ABONE OL 

LUNC yatırımcıları tarafından merakla takip edilen konuların başında LUNC yakımına borsalar tarafından verilen destek geliyor. Özellikle Binance’in LUNC yakımını onaylaması isteniyordu. Binance CEO’su konu hakkında bir açıklama yaptı.

Binance LUNC Yakımı Yapacak mı?

Binance CEO’su Changpeng Zhao, uzun bir süredir LUNC yatırımcılarının markajı altındaydı. Bu markaj nihayet sonuç getirdi ve CEO konu ile ilgili fikirlerini açıkladı. Öncelikle yatırımcılar, her yatırma işleminde yüzde 1.2’lik bir yakım ücreti alınması istiyordu. Bu sayede LUNC arzı azalacak ve bu da uzun vadede fiyatın artmasına sebep olacaktı.

Binance CEO'su serveti
Binance LUNC yakımı yapacak mı? CEO açıkladı

Binance CEO’su Changpeng Zhao, konu ile ilgili şu ifadeleri kullandı:

Bu oldukça saçma. %1.2 oranında yakmak isteyen herkes bunu yapabilir ve bakiyesinin %1.2’sini yakma adresine gönderebilir. Kimse onları durdurmuyor. Bunun için Binance özelliğine ihtiyaç yok. Dürüst olmak gerekirse insanların çoğu ‘başkalarının’ yakım yapmasını istiyor istiyor. Kendileri bunu yapmayacaklardır.

LUNC yatırımcılarının girişimleri henüz sonuç vermedi ancak ilerleyen zamanlarda gelişmelerin olabileceği de gelen bilgiler arasında yer alıyor.

LUNA CEO’su Do Kwon Kırmızı Bültenle Aranacak!

Güney Koreli yetkililer LUNA CEO’su Do Kwon için Interpol ile iletişime geçti. Financial Times haberine göre Kwon için kırmızı bülten başvurusunda bulunuldu. Ancak Interpol’ün sitesinde henüz Kwon için verilmiş bir kırmızı bülten ilanı bulunmuyor.

Yalnızca kırmızı bülten değil ayrıca pasasportunun iptal edilmesi için de sürecin başlatıldığı gelen bilgiler arasında yer alıyor.

Do Kwon, geçtiğimiz hafta resmi Twitter hesabından bir açıklama yapmış ve kaçmayacağını ifade etmişti.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir