Binance günlük 10 milyar dolarlık işlem hacmiyle lider!

Binance işlem hacmi

Binance günlük 10 milyar dolarlık işlem hacmiyle lider!

ABONE OL 

Kripto para borsalarının işlem hacimleri özellikle yatırımcılar tarafından merak ediliyor. Coinmarketcap verilerine göre lider 10 milyar doları aşkın işlem hacmiyle Binance oldu.

Binance İşlem Hacmiyle Lider!

Kripto para borsaları rekabetlerini sürdürürken liderlik açık ara farkla Binance oldu. Coinmarketcap verilerine göre Binance, 10.65 milyar dolarlık işlem hacmiyle ilk sırada yer alıyor.

Coinbase 1.6 milyar dolarlık işlem hacmiyle, OKX 795 milyon dolarlık işlem hacmiyle, Kraken 557 milyon dolarlık işlem hacmiyle listede yer alıyor. Bu hacimlerin spot işlem hacimleri olduğunu da özellikle belirtmek gerekiyor.

Binance Soruşturma Açıklaması Yaptı

Binance, geçtiğimiz günlerde yaşanan gelişmelerle ilgili resmi Twitter hesabından bir açıklama yapmıştı. Bu açıklamasında kendilerine yönelik bir saldırının sürdüğünü belirterek Reuters‘ın da yanıldığını ifade etmişti.

Binance tarafından yapılan açıklama:

Reuters yine yanılıyor. Şimdi de inanılmaz hukuk ekibimize saldırıyorlar. İnanılmaz derecede gurur duyduğumuz bir ekip. Kriptoyu hepimiz için daha güvenli hale getirdiler. İşte muhabire gönderdiğimiz tam açıklama ve olağanüstü hukuk ekibimiz hakkında bir blog.

Bu açıklamayla birlikte bir bağlantı paylaşıldı. Bu bağlantıda konu ile ilgili detayların soru cevap şeklinde yanıtlandığı bir röportaj bulunuyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir