Binance FTT’leri satıyor! Neler oluyor?

Binance FTT

Binance FTT’leri satıyor! Neler oluyor?

ABONE OL 

Dün akşam saatlerinde Binance CEO’su tarafından bir tweet paylaşıldı. Bu tweet’te FTX’in kripto parası olan FTT’nin satılacağı açıklandı. Bu açıklamanın hemen ardından FTX CEO’su bir açıklama yaptı ve tüm FTT’leri satın alacaklarını açıkladı.

Binance FTT Satışı Yaptı!

Binance CEO’su bir tweet serisi yayınladı ve FTT’leri elden çıkaracaklarını açıkladı. Binance CEO’su Changpeng Zhao, bu hamlenin rakibe yapılmış bir hamle olmadığını özellikle belirterek kripto para piyasasının olgunlaşma aşamasında olduğunu ve bu sebepten dolayı bir yanlış hamlenin tüm piyasayı etkinleyeceğini açıkladı.

Toplamda 2.1 milyar dolarlık FTT’nin satılacağını açıklayan Zhao’ya cevap FTX CEO’su tarafından seri bir şekilde geldi. FTX CEO’su Sam Bankman-Fried, FTX’leri 22 dolar fiyatıyla satın alabileceklerini açıkladı.

Ayrıca dün Binance’e aktarılan 585 milyon dolarlık FTT‘nin de yine Binance tarafından satıldığı ortaya çıktı. Binance CEO’su yapılacak satışların FTT fiyatına zarar vermeden yapılacağını da yaptığı açıklamada belirtti.

Binance FTT’leri satıyor! Neler oluyor?

Binance CEO’su Twitter Yatırımını Açıkladı

Geçtiğimiz günlerde Elon Musk, 44 milyar dolar ödeyerek Twitter’ı satın almıştı. Üst yöneticileri de işten çıkaran Elon Musk, Twitter’ın yeni CEO’su olmuştu. Bütün bu gelişmelerle birlikte dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’in CEO’su Twitter’a yatırım yaptığını açıkladı.

Twitter’a 500 milyon dolarlık yatırım yaptığını açıklayan Binance CEO’su Changpeng Zhao, yatırımıyla birlikte şu ifadeleri kullandı:

Elon’un Twitter için yeni bir vizyon gerçekleştirmesine yardımcı olmaktan heyecan duyuyoruz.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir