Binance Coin (BNB) yeniden 3. sırada!

 Binance Coin (BNB) yeniden 3. sırada!

Binance Coin yapmış olduğu son çıkış ile birlikte Cardano (ADA)’yu geride bırakarak yeniden en büyük 3. kripto para birimi oldu. Binance Coin ile Cardano arasında çok ufak bir piyasa değeri farkı bulunuyor. Binance Coin (BNB) şu an 269 dolar fiyatıyla alıcı buluyor.

Binance Coin (BNB) Koltuğunu Geri Aldı!

Bitcoin bu hafta birkaç defa 60 bin doları test etti fakat o seviyelerde tutunamadan yeniden 58 bin dolar seviyelerine çekildi. Bu hareket ile birlikte altcoin’lerde sıralama farklılıkları da oluşabiliyor. Coinmarketcap verilerine göre en büyük 3. kripto para konumunda yer alan Cardano (ADA) 4. sıraya geriledi. 3. sıraya ise Binance Coin (BNB) yerleşti.

Binance Coin (BNB), 41.4 milyar dolarlık piyasa değerine sahip. Ayrıca 269 dolar fiyatıyla da şu an alıcı buluyor.

Binance Coin (BNB) yeniden 3. sırada!

Binance 14. Kez BNB Yakma İşlemini Gerçekleştirmişti

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından olan Binance büyük bir token yakma işlemini gerçekleştirdi. Kendi kripto parası olan BNB’den 3 milyon 619 bin 888 adet yakan Binance’in yakmış olduğu kripto paranın değeri 166 milyon dolar değerinde.

Yakma İşlemi (BURN) Nedir?

Kripto paraların fiyatları arz ve talebin kesişim noktasıyla oluşur. Burn yani yakma işleminin amacı piyasada işlem göre kripto paranın miktarını azaltarak fiyatının daha da yükselmesi hedeflenmektedir. Toplam arz miktarı azalacağı için fiyatın yukarı çıkması bekleniyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir