Binance CEO’su servetiyle dikkat çekiyor!

Binance CEO'su serveti

Binance CEO’su servetiyle dikkat çekiyor!

ABONE OL 

Binance CEO’su Changpeng Zhao‘nun serveti Bloomberg tarafından yayınlanan listede 96 milyar dolar olarak göründü. Bu da CZ lakabıyla bilinen Changpeng Zhao‘yu dünyanın en zengin 11. kişisi olmasını sağlıyor.

Binance CEO’su Servetiyle Gündeme Geldi

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından olan Binance’in kurucusu ve CEO’su Changpeng Zhao, servetiyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Kurmuş olduğu borsa ile sektörde adından sıkça söz ettiren Zhao’nun serveti Bloomberg tarafından yayınlanan ”Milyarderler Endeksi” listelesinde yer buldu.

CZ bu listede 96 milyar dolarlık servetiyle dünyanın en zengin 11. kişisi olarak yer buldu. Zhao, şu an kripto para piyasasının da en zengin kişisi olarak biliniyor. CZ, Bitcoin’in geliştiricisi Satoshi Nakamoto‘yu bile geride bıraktı. Satoshi Nakamoto‘nun bilinen cüzdanlarındaki varlıkların günümüzdeki değeri ise 4.5 milyar dolar biliniyor.

Binance CEO'su
Binance CEO’su servetiyle dikkat çekiyor! – Changpeng Zhao (CZ)

Binance CEO’su Bitcoin’lerini Satmıyor

Dünyanın en hacimli kripto para borsası Binance’in CEO’su Changpeng Zhao, Associated Press‘e verdiği röportajda ilk olarak 2014’te Bitcoin aldığını ve birkaç kere parça parça harcama yaptığını ifade etti. Ancak çoğunu tuttuğunu ve satmadığını ifade etti:

2014’te biraz Bitcoin aldım. Zamanla biraz harcadım ama çoğuna tutundum, satmadım. Şahsen, başka bir coin tutmuyorum… Şahsen başka bir projede, kripto parada veya kriptoda hisse sahibi değilim. Bunu kasıtlı olarak yapıyorum çünkü herhangi bir potansiyel çıkar çatışması istemiyorum.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir