Binance CEO’su düzenleme planlarını anlattı!

Binance CEO'su

Binance CEO’su düzenleme planlarını anlattı!

ABONE OL 

Binance CEO’su Changpeng Zhao, yaptığı açıklamalar ile planladığı düzenlemelerden bahsetti. Dünyanın birçok ülkesinde o ülkelere özel borsalar açan Binance, her ülkede düzenlemeler yapmak istiyor.

Binance CEO’sundan Açıklamalar Geldi

Kripto para sektörüyle ilgili ülkeler düzenleme hamlelerini çok daha ciddi bir şekilde uygulamak istiyor. Binance de bu düzenlemeler ile ilgili adımları daha önceden atmak istiyor. Binance CEO’su Changpeng Zhao eğer ülkeler müsaade ederse bölgesel merkezler kurmayı planladığını söyledi. Açıklamalarına ise şu cümleleri ekledi:

”Ben bir teknoloji girişimcisiyim. Bu hamleyi düzenlenmiş bir finans kurumu olmak için yapıyoruz ve güçlü bir düzenleyici geçmişe sahip bir lider aramaya çok açığım.”

Lider değişikliğini bile düşündüğünü ifade eden Zhao‘nun bu açıklamasıyla birlikte Binance kimlik doğrulaması olmayan hesapların çekim limitlerini de 0.96 Bitcoin’e indirdi. Bu hamlede yasal düzenlemeler gelmeden önce Binance’in bu düzenlemelere açık olduğunu doğrudan ortaya koyuyor.

Binance CEO’su düzenleme planlarını anlattı!

Binance Hisse Senedi Token’larının Fişini Çekiyor!

Dünyanın en hacimli kripto para borsası olan Binance, hisse senedi token’ları üretmiş ve satışa sunmuştu. Listelediği hisse senedi token’ların fiyatları o hisse senetleri ile birebir aynıydı ve toplam arz miktarları da aynıydı. Ancak yeteri ilgiyi görmeyen hisse senedi token’lar için yolun sonuna gelindi.

Yatırımcılara 90 gün süre tanıyan Binance, 10 Ekim 2021 saat 22:55 (TSİ)’te hisse senedi token desteğini tamamen kesecek. Bu da hisse senedi token’ları için yolun sonu anlamına geliyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.