Binance CEO’su: Bitcoin 2 yıla rekor kırabilir

Binance CEO'su Bitcoin

Binance CEO’su: Bitcoin 2 yıla rekor kırabilir

ABONE OL 

Binance CEO’su Changpeng Zhao yeni bir açıklama yaptı. Bu açıklamasında Bitcoin’in önümüzdeki iyi yıl içerisinde tüm zamanların en iyi grafiklerini oluşturabileceğini ifade etti.

Binance CEO’su Bitcoin İçin Yeni Açıklama Yaptı

Binance CEO’su Changpeng Zhao, yaptığı açıklamalar ile tüm yatırımcıların dikkatini rahatlıkla çekmeyi başarıyor. Zhao, Guardian‘a birtakım açıklamalarda bulundu. Bu açıklamalarında Bitcoin’in yeniden rekor kırmasının birkaç ay ile iki yıl arasında bir sürenin gerektiğini ifade etti:

Bence tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 68 bin’den 20 bin’e bu fiyat düşüşü göz önüne alındığında geri dönmesi muhtemelen biraz zaman alacak. Muhtemelen birkaç ay veya birkaç yıl sürecek. Geleceği kimse tahmin edemez.

Binance CEO’su: Bitcoin 2 yıla rekor kırabilir

Binance SEC İncelemesi Altında!

Kripto para piyasası üzerinde süren ABD’li yetkililerin gölgelerine bir yenisi eklendi. Son olarak Binance borsası incelemeye alındı. Bu incelemede borsanın ilk faaliyet dönemlerinin detaylarına bakılacağı ifade edildi. Özellikle Binance borsasının kendi kripto parası BNB‘nin ön satış sürecinin inceleneceği ifade ediliyor.

BNB ön satış sürecinin incelenmesi de menkul kıymet olup olmadığını ortaya koyacak. Eğer menkul kıymet olarak kabul edilirse bu ön satış sürecinin kayıt dışı olması sebebiyle yaptırımlar uygulanabilir. Ancak henüz konuyla ilgili net bir bilgi yer almıyor. Süreç ilerledikçe yeni haberlerin de ortaya çıkması bekleniyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir