Beşiktaş taraftar token açıklaması yapıldı: Herkesten iyi yapacağız

Beşiktaş taraftar token

Beşiktaş taraftar token açıklaması yapıldı: Herkesten iyi yapacağız

ABONE OL 

Beşiktaş JK Başkanı Ahmet Nur Çebi, bugün basın toplantısı düzenledi. Bu toplantıda açıklamalarda bulunan Çebi, taraftar token’lara da değindi.

Ahmet Nur Çebi Beşiktaş Taraftar Token’ı Hakkında Konuştu

Beşiktaş JK Başkanı Ahmet Nur Çebi, bugünkü açıklamalarında taraftar token’lar hakkında açıklama yaptı. Bu açıklamasında Beşiktaş’ın bilerek taraftar token hamlesi yapmadığını ve eğer böyle bir adım atılacaksa da herkesten iyi şekilde atılacağını ifade etti.

Hukuki sorunların çıkabileceğini de düşündüğünü ifade eden Çebi, şu açıklamaları yaptı:

Token ya da coin adına ne derseniz deyin. Diğer kulüpler de buradan para kazanmadı. Acele etmeye gerek yok. Ben bu işleri arkadaşlarıma havale ettim. Çalışmalar benim önüme de geldi. Son noktayı koyacak kişi bendim ve bilerek koymadım.

… Eğer bu çok önemli bir sektörse trenin de hala kaçmadığını düşünüyorum. Başkalarının 1 liraya yaptığı proje için bize şu an 10 lira veriliyor. Aslında beklemekle de çok iyi yapmış gibi gözüküyoruz. Beşiktaş bu işten zarar etmemiştir. Taraftar token işini en uygun şekilde, en uygun borsayla yapacağız. Belki de bununla ilgili yasa da çıkacak.

Bize gelen bir firma var, X firması 300 bin dolarla gelmişti. 60 milyon dolarlık bir teklif olmadı. Taahhüt edilenler 20-30 milyon doları geçmedi. Ve biz o dönem parasızdık. Bir başkası olsa üzerine balıklama atlardı. Konuşmakla orada burada yazmakla olmaz bu işler.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir