Beşiktaş Icrypex ile sponsorluk anlaşması imzaladı

 Beşiktaş Icrypex ile sponsorluk anlaşması imzaladı

Ülkemizin en büyük spor kulüplerinden olan Beşiktaş, Erkek Basketbol Takımı‘nın forma göğüs sponsoru ve isim sponsoru olarak bir kripto para şirketiyle anlaştı. Ülkemizde son dönemlerde yaptığı başarılı çıkışlarla isminden söz ettiren Icrypex isimli kripto para borsası, Beşiktaş’a sponsor oldu.

Beşiktaş Icrypex İle Sponsorluk Anlaşması İmzaladı!

Beşiktaş, Erkek Basketbol Takımı‘nın forma göğüs sponsoru ve isim sponsoru Icrypex oldu. Beşiktaş Icrypex olarak sahaya çıkacak olan basketbol takımının forma göğsünde de Icrypex yazacak. 1.5 yıllık anlaşma için toplamda 1.3 milyon dolar değerinde kripto para ile ödeme yapılacak. Kalan yarım sezon için 400 bin dolar, bir sonraki sezon için 900 bin dolar ödeme yapılacak.

Kripto paralarında giderek popülerleşmesiyle birlikte kripto para borsalarının isimlerini de daha sık duymaya başladık. Milli Takıma sponsoru olan BtcTürk, Adana Demirspor‘a sponsor olan Bitexen, ve İKSV‘ye sponsor olan Paribu‘nun ardından Icrypex‘te Beşiktaş Erkek Basketbol Takımı’na sponsor oldu.

Beşiktaş Icrypex

Beşiktaş Jimnastik Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi sponsorluk anlaşması ile ilgili şu ifadeleri kullandı:

”Türkiye’nin en köklü spor kulübü olarak Icrypex firması ile yaptığımız bu anlaşmanın her iki taraf için de hayırlı olmasını diliyorum. Kendilerine Türk sporuna ve Türk basketboluna katkılarından dolayı teşekkür ediyorum. Pandemi nedeniyle bütün dünyada olduğu gibi ülkemizde de spor kulüpleri zor bir dönemden geçiyor. Maçları seyircili oynayamamak kulüplerin gelirlerinde ciddi bir düşüşe neden oldu. Böyle bir dönemde sporun ve sporcunun yanında duran sponsor markalarımız bizlere güç ve güven veriyor.

Bu tür iş birlikleri, bu zorlu dönemi birlikte atlatacağımıza dair en önemli gösterge. Icrypex ile Erkek Basketbol A Takımızın isim ve forma sponsorluğu anlaşması bir buçuk yıl sürecek. Bu anlaşmanın kulübümüze şampiyonluklar getirmesini diliyorum.”

Icrypex CEO’su Gökalp İçer’de şu ifadeleri kullandı:

”2018 yılında Türk sermayesiyle kurulan bir firmayız. Birçok yeniliğe imza atmaya devam ediyoruz. Beşiktaş’ın yeni trendler belirleyen ve Türkiye’nin en köklü kulüplerinden biri olduğunu biliyoruz. Bu işbirliği bizi heyecanlandırıyor. Şimdilik basketbol takımı için yola çıkıyoruz. Umarım Beşiktaş’la işbirliğimizi artırarak devam edeceğiz. Bu birlikteliğin iki tarafa hayırlı olmasını ve artarak devam etmesini diliyoruz.”

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Gökhan Kaya

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir