Bensu Soral NFT satışı gerçekleştirdi!

Bensu Soral NFT

Bensu Soral NFT satışı gerçekleştirdi!

ABONE OL 

Ünlü oyuncu Bensu Soral yapmış olduğu karakalem çalışmalarını NFT‘ye dönüştürüp satışa sunmaya başladı. Soral, Kobe Brayt’ın hayatını kaybetmesinin ardından yapmış olduğu ‘RIP Black Mamba‘ isimli çalışmasını NFT’ye dönüştürdü ve 2.5 Ethereum karşılığında sattı.

Bensu Soral NFT Satışı Yaptı!

NFT popülerliği giderek artıyor. Ülkemizdeki sanatçılar tarafından da kullanılmaya başlanılan NFT’lere bir yenisini Bensu Soral ekledi. Oyunculuğunun yanı sıra karakalem çalışmaları da yapan Soral, çalışmalarını OpenSea platformuna yükledi. Açık arttırma yöntemiyle satışa sunulan ‘RIP Black Mamba‘ isimli çalışmaya 2.4 Ethereum yani 3 bin 850 dolar ödeme yapılarak satın alındı.

Bensu Soral’ın OpenSea platformuna yüklediği 6 çalışması bulunuyor. Bu çalışmalara göz atmak için TIKLAYIN.

Bensu Soral NFT satışı gerçekleştirdi!- Bensu Soral tarafından hazırlanan NFT’ler

NFT Nedir?

Twitter CEO’su Jack Dorsey‘in Twitter tarihinin ilk tweet’ini NFT olarak satışa sunmasıyla birlikte NFT merak konusu oldu. NFT, Non-fungible token kelimelerinin baş harfinden oluşuyor ve değiştirilemez token anlamına geliyor.

Tıpkı bir sanat galerisindeki yalnızca bir adet bulunan sanat eserleri gibi düşünebileceğiniz NFT‘ler kripto para piyasasında yalnızca bir tane bulunan token’lardır. Dünyada var olan birçok şeyin benzeri bulunmaktadır. Örnek olarak 50 TL‘yi düşünün. Başka bir 50 TL ile değiştirilebilir. 1 Ethereum düşünün. Bu 1 Ethereum başka 1 Ethereum ile eşittir ve takas edilebilir.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir