Ben Affleck yeniden Batman oluyor!

Ben Affleck yeniden Batman oluyor

Ben Affleck yeniden Batman oluyor!

ABONE OL 

3 yıl önce artık Batman rolünü canlandırmayacağını söyleyen Ben Affleck‘in iki filmde daha Batman rolü oynayacağı ortaya çıktı.

Batman v Superman ve Justice League filmlerinde Batman rolünü canlandıran ünlü oyuncu Affleck, 2019 yılında rolü bıraktığını açıklamıştı ancak Aquaman rolünün sahibi Jason Momoa, Batman rolünü yeniden Affleck’in oynayacağını duyurdu.

Ben Affleck Yeniden Batman Oluyor

Jason Momoa Instagram’dan Affleck ile bir fotoğraf paylaştı ve Affleck’in, Aquaman devam filminde Batman olarak yer alacağını duyurdu.

Aquaman and the Lost Kingdom filmi dışında Affleck, The Flash filminde de Batman olarak yer alacak. Bu durum Robert Pattinson’un Batman karakterini etkilemeyecek çünkü filmler farklı evrenlerde geçiyor. Pattinson da bir yandan The Batman olarak rolüne devam edecek. DC’nin programında The Batman devam filmi de ayrıca yer alıyor.

Jason Momoa ve Ben Affleck’in yer alacağı Aquaman and the Lost Kingdom filmi Mart 2023’te vizyona girecek, The Flash filmi ise Haziran 2023 tarihinde vizyona girecek. Affleck’in bu iki filmden sonra Batman’e kalıcı olarak veda etmesi bekleniyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Yaşam kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Sosyal medya hesaplarımıza BURADAN ulaşabilir ve hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir