Barış Büyüktaş Bitcoin konusunda uyardı!

Barış Büyüktaş Bitcoin

Barış Büyüktaş Bitcoin konusunda uyardı!

ABONE OL 

Twitter’da yaptığı paylaşımlar ile kısa sürede 190 bin takipçiye ulaşan Türk kripto para fenomeni Barış Büyüktaş (@barisbuyuktas) Bitcoin‘in destek seviyelerini belirterek yatırımcıların dikkatli olmaları konusunda uyardı.

Barış Büyüktaş Bitcoin Analizi

Türk kripto para fenomeni Barış Büyüktaş, Telegram kanalından yaptığı paylaşım ile Bitcoin’in destek seviyelerini açıkladı. 35500-35300-34800 dolar seviyelerinin destek seviyeleri olduğunu belirten Büyüktaş, yatırımcıların dikkatli olmaları gerektiğini açıkladı: Barış Büyüktaş Bitcoin fiyatı ile ilgili şu ifadeleri kullandı:

”35500-35300-34800 alanı destek bölgemiz. Bitcoin 36400-38400 dirençlerinden durmadan satış yiyor. Bu alanları geçmediği sürece durmadan bakiyenize oranla yüksek oranlı işlem açmamanızı durmadan söylüyorum. Şu an tamamen testere dönemindeyiz. Durduk yere kurşunlarınızı bitirmeyin.”

JP Morgan, El Salvador Bitcoin Açıklamasını Yorumlamıştı

El Salvador’un Bitcoin hamlesine tepki gösterdi. 9 Haziran tarihinde El Salvador Meclisi‘nde 84 oydan 62’sini alarak Bitcoin‘i ülkenin resmi para birimi olduğu açıklanmıştı. ABD’nin en büyük yatırım bankaları arasında yer alan JP Morgan da bu karar hakkında bir açıklama yaptı. Geçtiğimiz günlerde IMF sözcüsü Gerry Rica, El Salvador hakkında bir açıklama yapmış ve şu ifadeler kullanmıştı:

”Bitcoin’in yasal ihale olarak kullanılmasının çok dikkatli analiz gerektiren bir dizi makroekonomik, finansal ve yasal sorunu gündeme getiriyor. Gelişmeleri yakından takip ediyoruz ve yetkililerle istişarelerimizi sürdüreceğiz.”

ÖNEMLİ NOT: BU SAYFADA YER ALAN GRAFİKLERİN HİÇ BİRİ YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir