Bank of America Solana çıkışı yaptı!

Bank of America Solana

Bank of America Solana çıkışı yaptı!

ABONE OL 

Bank of America, Ethereum‘a rakip olarak gösterilen Solana (SOL) ile ilgili açıklamalarda bulundu. Şirket analisti tarafından yapılan bu açıklamalarda Solana, Visa ile karşılaştırıldı.

Bank of America Solana ve Avalanche Övgüsü Yaptı

Bank of America Kripto Para Stratejisti ve Dijital Varlıklar Başkanı Alkesh Shah, yaptığı son açıklamada Solana’nın kripto para piyasasının Visa’sı olabileceğini ifade etti. Solana‘nın saniye başı işlem hızına dikkat çeken Shah, bu konuda Solana’daki potansiyele dem vurarak Visa ile karşılaştırdı.

Ethereum tarafındaki işlemlerle ilgili sorunların bulunduğu ve Visa ile karşılaştırılmayacak kadar geride olduğunu ifade eden Shah, Solana’nın bu konuda Ethereum’dan önde olduğunu söyledi. Avalanche projesinden de bahseden Alkesh Shah, Avalanche projesini konum olarak Ethereum ve Solana arasında konumlandırdı. Ethereum kadar güvenilir, Solana kadar hızlı olması sebebiyle DeFi projeleri ve işletmeler için Avalanche ağının ideal olduğunu ifade etti.

Bank of America Solana çıkışı yaptı!

Bank of America Bitcoin Açıklaması Yapmıştı

Bank of America Dijital Varlıklar Başkanı Alkesh Shah, kripto paralar ile ilgili bir rapor yayınlamıştı. Bu raporda kripto paraların göz ardı edilemeyecek kadar büyüdüğü ifadeleri yer almış, kripto paralar detaylıca araştırdıklarını ifade eden Shah, şu ifadeleri kullanmıştı:

Bitcoin önemlidir ancak dijital varlık ekosistemi çok daha fazlasıdır. Araştırmamız finans, teknoloji, tedarik zincirleri, sosyal medya ve oyun dahil olmak üzere sektörler arasındaki etkileri keşfetmeyi amaçlıyor.

Alkesh Shah, raporda Blockchain teknolojisinden de söz etti. Gelecekte Blockchain teknolojisi sayesinde yapılabileceklere yer vermişti:

Yakın gelecekte telefonunuzun kilidini açmak için Blockchain teknolojisini kullanabilirsiniz. Bir Ferrari hissesi, bir temettü alabileceksiniz. Ödünç almak, ödünç vermek veya para biriktirmek hatta pizza için ödeme yapabileceksiniz.’

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir