AVAX iddiasında yeni gelişme! Avukat davaları geri çekti

AVAX iddiası

AVAX iddiasında yeni gelişme! Avukat davaları geri çekti

ABONE OL 

Kripto para piyasasını geçen hafta olumsuz etkileyen AVAX iddialarının merkezinde bulunan avukat Kyle Roche, birçok kripto para şirketine açtığı davalardan geri çekildi.

AVAX İddiasında Yeni Olay!

Geçtiğimiz hafta AVAX projesinin geliştiricisi Emin Gün Sirer‘in bir hukuk şirketi ile iş birliği yaptığı iddia edilmişti. İddiaya göre Sirer, hukuk şirketinden AVAX’ın rakibi şirketlere davalar açarak yıpratma operasyonları yapmasını istemiş ve karşılığında ciddi bir AVAX ödemesini taahhüt etmişti.

Geçen haftanın ciddi bir şekilde konuşulan bu olayı ile ilgili yeni bir gelişme daha yaşandı. Başta Binance, Bitfinex ve Tron olmak üzere birçok kripto para şirketine dava açan Kyle Roche, açtığı bu davalardan çekildiğini açıkladı.

Yaşanan bu gelişmenin ardından iddiaların yeniden tartışılmaya başlandı.

AVAX iddialarında yeni gelişme!

AVAX İddiası Konuşuluyor

AVAX projesinin kurucusu olan Emin Gün Sirer‘in bir hukuk şirketi ile gizli bir anlaşma yaptığı, bu anlaşma ile birlikte bu şirkete ciddi oranda AVAX ve Ava Labs hisseleri ödediği, karşılığında ise rakip projelere haksız yere davalar açıldığı belirtildi.

CryptoLeaks isimli blog tarafından paylaşılan bir videoda ortaya çıkan iddialara AVAX kurucusu Emin Gün Sirer şu ifadelerle cevap verdi ve yalanladı:

CryptoLeaks’teki komplo teorisi saçmalığı kadar gülünç bir şeye kim nasıl inanabilir? Bu videoyu yalnızca hazırlayana hizmet eden videolarda ve kışkırtıcı makalede iddia edilen yasa dışı, etik olmayan ve tamamen yanlış davranışlarda asla bulunmayız. Teknolojimiz ve ekibimiz kendileri için yeterlidir.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir