Atari Token (ATRI) fiyatı çakıldı!

 Atari Token (ATRI) fiyatı çakıldı!

Dünyanın en popüler oyun konsollarından olan Atari için kripto para çıkaracağını açıklayan şirket ön satışları 0.25 dolar fiyatıyla gerçekleştirmişti. Ön siparişlerden sonra listelenen Atari Token (ATRI) fiyatı adeta çakıldı.

Atari Token Çıkar Çıkmaz Değer Kaybetti

0.25 dolar fiyatıyla ön siparişe sunulan Atari Token nihayet listelendi. Bitcoin.com borsasında listelenen Atari Token (ATRI), 0.06 dolara kadar geriledi. Özellikle Atari oyun konsollarının büyük bir kitle tarafından sevilmesi ATRI ön satışlarını bir hayli olumlu etkilemişti. Ancak listelendiği andan itibaren düşüş yaşanması yatırımcıları tedirgin etti.

ATRI, Atari tarafından satışa sunulacak olan VCS isimli oyun konsolunda kullanılacak. VCS siparişlerinin de 12 bin adeti geçmesi, oyun konsoluyla birlikte kripto paranın da merakla beklendiğini açıkça ortaya koyuyor.

Şu an 0.10 dolar fiyatıyla alıcı bulan ATRI, önümüzdeki günlerde nasıl bir hareket sergileyeceği merakla bekleniyor. Özellikle ABD Başkanlık Seçimi’ne sebebiyle Bitcoin oldukça hassas hareketler sergiliyor. Altcoin yatırımcılarının yaklaşık 2 aydır süren belirsizlik döneminde fiyat anlamında tek olumlu performans sergileyen kripto para Bitcoin oldu. ATRI fiyatının böylesi bir düşüş yaşamasının sebebi de yine ABD Başkanlık Seçimi olabilir.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Gökhan Kaya

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir