Asus Zenfone 8 Mini özellikleri göründü

 Asus Zenfone 8 Mini özellikleri göründü

Asus tarafından üretilen Zenfone modellerine bir yenisi eklenecek. Zenfone 8 Mini isimli akıllı telefonun özellikleri Geekbench testinde göründü. Akıllı telefon RAM kapasitesiyle gözleri dolduruyor.

Asus Zenfone 8 Mini Özellikleri!

5.9 inç ekranıyla kullanıcıların karşısına çıkmasına kesin gözüyle bakılan akıllı telefon 16 GB RAM ile kullanıcıların karşısına çıkacak. Gücünü de Snapdragon 888‘den alacağı kesinleşen akıllı telefon 64 megapiksel Sony tarafından üretilen ana kamera ve 30W hızlı şarj desteğiyle kutusundan çıkacak.

Tek çekirdekli testten 1.123 puan alan akıllı telefon çok çekirdekli testten 3.681 puan aldı.

Asus Zenfone 8 Mini

Daha Önce Ortaya Çıkan Detaylar

XDA Developers raporunda üç farklı akıllı telefon göründü. ”VODKA” , ”SAKE” , ”PICASSO” kod adıyla görünen modellerden birinin Asus Zenfone 8 Mini modeli olmasına kesin gözüyle bakılıyor. Bu üç model de gücün Snapdragon 888‘den alacak. Piyasadaki amiral gemisi modelleri tarafından kullanılan Snapdragon 888‘den gücünü alacağı belirtilen akıllı telefon, 5.92 inç Full HD+ OLED ekran ve 120 Hz ekran yenileme hızıyla kullanıcıların karşısına çıkacak. 64 megapiksel ana kamera da yine kullanıcılara sunulacak özellikler arasında yer alıyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Gökhan Kaya

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir