Asus ROG Phone III, 12GB RAM ile geliyor

Asus ROG

Asus ROG Phone III, 12GB RAM ile geliyor

ABONE OL 

Asus ROG Phone III, 12GB RAM ile geliyor. Oyun akıllı telefonları bu yıl giderek daha fazla trend oluyor. İlginçtir ki, çoğu akıllı telefon üreticisi artık farklı bir mobil oyun algısına sahip. 

Bir telefon oyun telefonu olarak çıkmasa bile, oyun deneyimini geliştirmek için birçok yazılımı bulunmakta. Oyun akıllı telefonları, yüksek yenileme oranlı ekranların çıkışını yaptıkları için son birkaç yıldır sektörde oldukça alakalı.

Oyun telefonları da güçlü donanıma olan talebin arttığı bir belli. Oyunların dışında, 12GB RAM için pek çok kullanım senaryosu yok. 

Bu trendin öncülerinden biri Asus ROG Phone serisi ile. Şimdi, şirket ROG Phone III olarak adlandırılan yeni bir cep telefonu ortaya çıkarmak için çalışmalar başlattı.

Asus, ROG Phone III ile ilgili ilk resmi açıklamayı Unity ile ortaklık yapan bir basın açıklamasında yaptı. Model kodu I003DD taşıyan bilinmeyen bir cihaz, geçen ay 8GB RAM ile GeekBench’te ortaya çıkmıştı. 

Cihaz, ROG Phone serisinin çok karakteristik bir model numarasına sahip. Şimdi, I003D model numarasına sahip aynı cihaz , 12GB RAM ile kıyaslama veritabanında ortaya çıktı. Telefon 8GB RAM ve 12GB RAM ile en az iki varyant ile geleceğini gösteriyor.

Asus ROG Phone III GeekBench Testi

Muhtemelen 128 GB, 256 GB ve 512 GB depolama alanına sahip üç depolama varyantı ile gelecek. 

Ne yazık ki, hala bu telefon hakkında fazla ayrıntı yok. Ancak, eski ROG Phone II ile bazı benzerlikler bekliyoruz. Asus muhtemelen oyun donanımına açıkça bir allusion yapan serinin geleneksel tasarımına sadık kalacak. Ayrıca, köşelerde fiziksel tetikleyiciler ve muhtemelen 144Hz’lik yüksek yenileme oranına sahip bir ekrana bulunacak. 

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir