Amazfit Bip S: İşte ilk izlenimler

Amazfit Bip S

Amazfit Bip S: İşte ilk izlenimler

ABONE OL 

Amazfit Bip S: işte ilk izlenimler. Amazfit Bip modelinin yükseltilmiş versiyonu olan yeni cihaz, yeni özellikler ile donatılmış ekran, iç donanım ve sensörlerde geliştirmeler oldu. 

Amazfit Bip S: Özellikleri

Yeni özellikler açısından, her zaman açık bir ekran, gelişmiş su direnci (5ATM ile), Bluetooth 5.0 ve bir PPG Bio-Tracking Optik Sensör var. Saat ayrıca 1.9 mm kadar biraz daha kalınlaştı. 

Saatin ilk kurulumu oldukça basit. Ancak ilk birkaç güncelleme (birkaç dakika sürer) sizi rahatsız edebilir. Amazfit uygulamasını yükleyin ve saatte bulunan QR kodunu telfonunuz ile tarayın, gerisi kendiliğinden yüklenecek. Akıllı telefon uygulaması, saatten toplanan ayarların, özelleştirme seçeneklerinin ve ayrıntılı verilerin (fitness, uyku, kalp atış hızı) çoğunluğuna sahip.

Amazfit Bip S bir bütçe akıllı saatidir ve sadece yapı kalitesi ve malzemeleri ile bunu söyleyebiliriz. Tabii ki, saatin kötü ya da dayanıksız olduğunu söylemiyoruz. Malzeme polikarbonat ama sağlam ve büyük ekranlı kare kadran bizce iyi görünmesini sağlayan şey. 

Kayışlar da iyi kalitede ve saati daha uzun süre takmak hiç sorun olmamalı. 5ATM su direncine sahip saat, kesin olarak 10 dakika boyunca 50 metre derinliğe kadar suya dayanıklı olduğu anlamına geliyor. Ekran 1.28 inç renkli bir panel, ekran tam olarak IPS değil.

Pil gücü olarak 8 gün içinde %50’den %0’a geliyor bu da 16 gün boyunca tüm fonksiyonları kullanabileceğiniz anlamına geliyor. Amazfit Bip S’nin gösterişli bir kullanıcı arayüzü veya bir ton uygulaması yok. Oldukça basit bir Amazfit işletim sistemi var.

Saat adımlarınızı, kalp atış hızınızı, uykunuzu izleyebilir ve ayrıca PAI (tüm verileri özetleyen basit bir fizyolojik aktivite göstergesi) değeriyle tüm verileri basitleştirebilir.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir