Asus ROG Phone 4 hızlı şarj desteği ortaya çıktı!

 Asus ROG Phone 4 hızlı şarj desteği ortaya çıktı!

Asus amiral gemisi serisi ROG Phone yeni bir modelle daha karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Özellikle 6.000 mAh batarya kapasitesiyle dikkatleri çekecek olan amiral gemisi hızlı şarj kapasitesiyle de dikkatleri çekecek.

Asus ROG Phone 4 Özellikleri Sızdırıldı

ROG Phone serisi ile kendini kanıtlayan Asus, ROG Phone 4 ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Serinin daha önceki üyelerinden farklı olarak 6.000 mAh bataryasıyla karşımıza çıkacak olan akıllı telefon 60W veya 65W kablolu, 30W ise kablosuz hızlı şarj teknolojisini barındıracak.

Digital Chat Station tarafından paylaşılan sızıntı:

Digital Chat Station

Hızlı şarj kapasitesi olarak rakiplerinin gerisinde kalan ROG Phone 4, batarya kapasitesi olarak aradaki farkı kapatıyor. Gücünü Snapdragon 888‘den alacak olan akıllı telefon 5G desteğini de kullanıcılarına sunacak.

Asus ROG Phone 3 Özellikleri

6.59 inç AMOLED ekran ve üzerinde 24 megapiksel kameraya sahip olan Asus ROG Phone 3 gücünü Snapdragon 865+‘dan alıyor. 144 Hz ekran yenileme hızıyla oldukça başarılı bir ekran deneyimini kullanıcılara sunuyor. 12 GB, 16 GB RAM ve 256 GB, 512 GB, 1 TB depolama kapasitesine sahip olarak kutusundan çıkıyor. Asus ROG Phone 3, işletim sistemi olarak ise Android 10 ile kullanıcılarının karşısına çıkıyor.

Arka kısmında 64 megapiksel ana kamera, 13 megapiksel geniş açı kamerası, 13 megapiksel makro kameranın oluşturduğu üçlü kamera yerleşimine sahip olarak kullanıcıların karşısına çıkıyor. Asus ROG Phone 3, 30W hızlı şarj desteğine sahip 6.000 mAh bataryası ile kutusundan çıkacak.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Gökhan Kaya

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir