Aston Villa token ön satış tarihi açıklandı!

Socios Aston Villa

Aston Villa token ön satış tarihi açıklandı!

ABONE OL 

Socios ile Aston Villa iş birliği sonucunda üretilen AVL token ön satış tarihi açıklandı. Merakla beklenen tarih ve saat bilgisi Socios platformunda yer alıyor.

İşte Aston Villa Token Ön Satış Tarihi!

Aston Villa token ön satış detayları açıklandı. AVL token, 16 Eylül tarihinde 14:15‘te alım satıma sunulacak olan Aston Villa token 2 pound (2.77 dolar) fiyatıyla satışa sunulacak. Toplam satış miktarları ise henüz açıklanmadı.

Taraftar token satın almak için Chiliz.net adresine üye olabilirsiniz. Üye olmak için TIKLAYIN.

Aston Villa token ön satış tarihi açıklandı!

Aston Villa Ticari Direktörü Nicola Ibbetson iş ortaklığı için şu ifadeleri kullandı:

”Küresel taraftar kitlemize kulüple daha fazla etkileşim kurma ve onları sevdikleri kulübe daha da yakınlaştırma fırsatı verecek olan Socios.com ile ortaklığımızı duyurmaktan heyecan duyuyoruz. Socios, spor endüstrisinde blok zincirine öncülük ediyor. AVL Fan Tokenlarının piyasaya sürülmesi, dünya çapındaki taraftarlarımıza kulüple etkileşimde bulunmak ve küresel ailemizin bir parçası olmak için daha fazla fırsat verecek.”

Socios.com ve Chiliz’in CEO’su Alexandre Dreyfus iş ortaklığı için şu ifadeleri kullandı:

”Büyük bir geleneğe ve gururlu bir mirasa sahip bir kulüp olan Aston Villa, küresel taraftar etkileşiminin büyük potansiyelini anlıyor ve şimdi Socios.com’da $AVL Fan Token’larını piyasaya sürerek olasılıkların kilidini açmaya hazır.

$AVL Fan Token’lar aracılığıyla, dünyanın dört bir yanındaki Villa taraftarları, kulüp tutkusuyla bir araya gelen, nüfuzun, özel içeriklerin, oyunların, yarışmaların ve hayatta bir kez yaşanabilecek deneyimlerin ve ödüllerin keyfini çıkarabilecekleri küresel bir taraftar topluluğuna katılabilecekler.”

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir