Aptos airdrop dağıttı! 8 bin dolar

Aptos airdrop

Aptos airdrop dağıttı! 8 bin dolar

ABONE OL 

Birkaç gündür kripto para piyasasının yakından takip ettiği ve bugün 04:00’te birçok borsada eş zamanlı listelenen Aptos, airdrop dağıttı. Airdrop değeri 5 bin dolar seviyelerini gördü.

Aptos Airdrop Dağıttı! Dev Bir Ödül

Aptos, Solana katili olarak lanse edilerek piyasaya giriş yaptı. APT token ise bugün 04:00’te birçok büyük kripto para borsasında eş zamanlı olarak listelendi. Listeleme ile birlikte APT token fiyatı 1 dolardan 100 dolar seviyelerine kadar yükseldi.

Haber yazıldığı sıralarda APT token, 7.8 dolar seviyelerinden alınıp satılıyor. Listeleme ile birlikte Aptos testnet sürecine katılan yatırımcılara 150 – 300 adet arasında APT token dağıtıldı. Yatırımcılar bu sayede 1.500 dolar ile 8 bin dolar arasında bir airdrop geliri elde etme imkanı sağladı.

Aptos airdrop dağıttı! 8 bin dolar

Sık sık sorunlarla isminden söz ettiren Solana‘ya rakip olarak geliştirilen Aptos’un geliştiricileri ise tanınan isimlerden oluşuyor. Facebook‘un bir dönem geliştirdiği ancak daha sonradan iptal edilen Diem projesinin geliştiricileri, Aptos’un geliştiricileri arasında yer alıyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir