Apple Watch Ultra Türkiye fiyatı netleşti! Satış başladı

Apple Watch Ultra Türkiye fiyatı

Apple Watch Ultra Türkiye fiyatı netleşti! Satış başladı

ABONE OL 

Apple’ın iPhone 14 serisi ile birlikte duyurduğu ve bugüne kadar duyurulmuş en güçlü Apple Watch olan Apple Watch Ultra Türkiye’de satışa sunuldu. Fiyatı ise Apple Watch ile kıyaslandığında bile oldukça el yakıyor.

Apple Watch Ultra Türkiye Fiyatı Satışların Başlamasıyla Netleşti

Apple, Watch Ultra modeli saatini ülkemizde resmi olarak satışa sundu. Apple Watch Ultra, güçlü yapısı ve diğer Watch modellerinde olmayan özellikleriyle karşımıza çıkıyor. Özellikle eSIM desteğine sahip olması da ek vergilei beraberinde getiriyor. Bu da fiyatı da ciddi oranda arttırıyor.

Apple Watch Ultra, ülkemizde 27.999 TL fiyat etiketiyle satışa sunuldu. 3 farklı kordon tasarımıyla karşımıza çıkan Apple Watch Ultra, Apple Event sonrası büyük ilgi görmüştü.

Apple Watch Ultra Türkiye fiyatı netleşti

Apple Watch Ultra’nın teslimat süresi ise Apple’ın internet sitesinde 2-4 iş günü olarak belirtilmiş. Apple Watch Ultra modeliyle birlikte 2. nesil Apple Watch SE modeli de tanıtılmıştı.

2. Nesil Apple Watch SE Özellikleri

Apple Watch SE modeli de tıpkı Apple Watch Series 8 gibi kaza tespiti yapabiliyor. Bir önceki Watch SE modeline göre de yüzde 20 daha hızlı olduğun belirtilen 2. nesil Watch SE birçok yeni özelliği kullanıcılara sunuyor.

Series 3 ile kıyaslandığında yüzde 30 daha büyük ekranla karşımıza çıkan 2. nesil Apple Watch SE, kalp ritim ölçümü yapabiliyor. Soğuğa karşı da ekstra dayanıklılığı bulunan akıllı saatin spor algılama kapasitesinde artış yapıldı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir