Apple Watch 8 ateş ölçebilecek!

Apple Watch 8

Apple Watch 8 ateş ölçebilecek!

ABONE OL 

Apple‘ın bu yıl iPhone 14 serisi ile birlikte duyurması beklenilen Apple Watch 8 hakkında yeni iddialar ortaya atılmaya devam ediyor. Mark Gurman, Apple Watch 8’in ateş ölçme özelliğini barındıracağını ifade etti.

Apple Watch 8 Ateş Ölçecek!

Teknoloji yazarı Mark Gurman, özellikle Apple ürünleri hakkında paylaştığı bilgilerle ve sızıntılarıyla başarısını kanıtlamış isimler arasında yer alıyor. Gurman, son yazısında Apple Watch 8 hakkında dikkat çekici bir iddia ortaya attı.

Apple Watch 8 ateş ölçebilecek!

Bu yazısında Apple testlerinden başarıyla geçmesi halinde Apple Watch 8 ateş ölçme özelliğini barındıracağını açıkladı:

Bu yılki Apple Watch’ta bazı yeni sağlık izleme özellikleri bekleyebilirsiniz. Nisan ayında Apple’ın dahili testler sırasında yeteneğin toplandığını varsayarak, Watch 8 modeline vücut sıcaklığı algılamayı eklemeyi hedeflediğini bildirmiştim. Artık bu özelliğin hem standart Apple Watch Series 8 hem de ekstrem spor sporcularını hedefleyen yeni, sağlam bir sürüm için geçerli olduğuna inanıyorum.

AirPods Pro 2 Bu Özellikleri Barındırmayacak

Apple hakkında yaptığı analizlerle ve sızıntılarıyla başarısını kanıtlamış olan Mark Gurman, yeni açıklamasında AirPods Pro 2 modelinin kalp atış hızı ve vücut sıcaklığı ölçme gibi özellikleri barındırmayacağını açıkladı. Daha önceki sızıntılarda bu özelliklerin AirPods Pro 2 modelinde yer alması bekleniyordu.

Mark Gurman bu iddiaları reddederek AirPods Pro 2 modelinin bu özellikleri barındırmayacağını ancak Apple’ın bu özellikleri araştırdığını ifade etti.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir