Apple TikTok platformunda resmi hesap açtı

Apple TikTok platformunda resmi hesap açtı

Apple TikTok platformunda resmi hesap açtı

ABONE OL 

Apple TikTok platformu üzerinden kendine resmi bir hesap açarak merak uyandırdı. Henüz bir içerik paylaşmayan Apple ne amaçla Tiktok platformunu kullanacak henüz belli değil.

İnsanların kısa videolar ile eğlence amaçladıkları ya da sosyal mesajlar verdikleri, yaratıcılığın konuşturulduğu bir platform olan TikTok, karantina günlerinde evde sıkılan insanlar için yeniden bir çözüm yolu gibi görüldü. Bu durum yalnızca bireysel kullanıcıları değil, şirketleri de farklı işler yapmaya itti.

Apple TikTok hesabı oluşturdu ve mavi tik aldı

Sosyal medya ile çok fazla uğraşmayan Apple’ın bu kararı alması ise biraz şaşırttı. Diğer teknoloji devlerine göre Apple sosyal medyayı daha az kullanıyordu ancak son yıllarda bu durum değişti. Instagram’ı aktif kullanmaya başlamasıyla başlayan bu durum, Twitter üzerinden destek ve hizmet hesapları açmasıyla devam etti. Son olarak da dijital lansmanları Youtube üzerinden gerçekleştiren Apple şimdi de TikTok hesabı açtı.

Apple

Mavi tike sahip olması nedeniyle resmi bir hesap olduğu anlaşılan bu hesapta neler paylaşılacak henüz belli değil. Ancak tahminlere göre ürün tanıtımı yapılacak ve kısa lansmanlar düzenlenecek.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Yaşam kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.