Apple oyun bilgisayarı çıkarabilir

Apple oyun bilgisayarı çıkarabilir

ABONE OL 

Dünyayı kasıp kavuran e-spor fırtınasıyla birlikte oyunlara özel bilgisayarlar üretilmeye başlandı. Bu üretilen bilgisayarlar son derece güçlü ve performans bakımından en iyi deneyimi sunacak bilgisayarlar. Oyun bilgisayarı piyasasında yer alan birçok teknoloji firması mevcut fakat bunların arasından ABD’li teknoloji devi Apple bulunmuyor. Ancak ortaya atılan iddialara göre Apple, oyun bilgisayarı olması amacıyla bir Mac modeli üretebilir.

Apple oyun bilgisayarı çıkarabilir

Apple oyun bilgisayarı çıkarabilir. Hemde iddialara göre çok yakın bir zamanda yani 2020 yılı içerisinde duyurulması bekleniyor. Bu oyun bilgisayarının masaüstü bir model olması bekleniyor. Bahsedilenlerin hepsi bir iddiadan ibaret ancak olması halinde bu pazarın büyük ortaklarından biri olacağı düşünülüyor. Apple’ın üretmiş olduğu tüm ürünler özellikle ülkemizde yüksek fiyatlarla satışa sunuluyor. Ülkemizde ne kadar satışı olur bilinmez ancak üreten Apple olunca net bir yorum yapmak pek mümkün görünmüyor.

Peki Fiyatını Ne Kadar Olacak?

Bu pazardaki ilk ürünü olacak Apple, üreteceği bu oyun bilgisayarını 5000 dolar gibi bir fiyatla duyuracağı iddia edildi. 5000 dolar (29750 TL+ vergiler) olarak belirlendiği iddia edilen fiyat özellikle ülkemiz için bir hayli uçuk. Ülkemizdeki vergilerde oldukça yüksek olduğu için satışları hakkında tahmin yapabilmek pek mümkün görünmüyor.

 

Daha fazla haber için TwitterInstagramTelegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilir

Yerli otomobilimiz hakkında her şey!

iPhone 11 ile ilgili bilmeniz gereken 5 özellik

The Witcher 2. sezon için açıklama geldi

“Apple oyun bilgisayarı çıkarabilir” için 0 yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.