• 1 Haziran 2020

Apple Music’ten 19 Mayıs kutlaması

 Apple Music’ten 19 Mayıs kutlaması

Teknoloji devi Apple’ın çevrimiçi müzik platformu Apple Music, karantina için “Evde” adına özel bir bölüm oluşturmuştu ve burada playlistler paylaşıyordu. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutlamak isteyen şirket, Evde bölümüne 19 Mayıs’a özel eklemeler yaptı.

Apple Music 19 Mayıs için dünya şampiyonu milli atletlere playlist hazırlattı

Korona virüsü salgını nedeniyle evden kutlanacak olan 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı interaktif olarak dijital ortamlarda kutlanacak. Bu konuda da teknoloji şirketleri çeşitli kutlamalarda bulunacak.

Çevrimiçi müzik platformu Apple Music ise kutlamalar için dünya şampiyonu milli atletlerden playlist hazırlamalarını istedi. Bu bağlamda Dünya Şampiyonu kadın güreşçimiz Yasemin Adar, sprint şampiyonu Ramil Guliyev, Olimpiyat yarışına giren ilk modern pentatlet İlke Özyüksel, Paralimpik Oyunları’nın ilk Türk kadın tekerlekli sandalye tenisçisi Büşra Ün, Avrupa Şampiyonu engelli koşucusu Yasmani Copello Escobar, kaya tırmanışı milli sporcusu Duru Güneş Yakçın ve Olimpik judocu Büşra Katipoğlu gibi başarılı genç milli sporcularımız, şampiyonluk yolunda motive eden müzik listeleri hazırladı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Yaşam kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir