Apple Car çıkmadan ertelendi!

Apple Car

Apple Car çıkmadan ertelendi!

ABONE OL 

Apple‘ın fütüristik araç projesi Apple Car hakkında yeni bir sızıntı ortaya çıktı. Yaptığı sızıntılarla isminden söz ettiren Ming-Chi Kuo, Apple Car çıkış tarihinin daha ileri bir tarihe ertelendiğini söyledi.

Apple Car Daha İleri Bir Tarihte!

Apple’ın araç projesinin 2024 yılında gerçekleştirileceği ve tanıtılacağı iddia edilmişti. Sızıntılarıyla isminden söz ettiren Ming-Chi Kuo, projenin 2028 yılına ertelendiğini iddia etti. Tam elektrikli bir motorla karşımıza çıkacağı söylenen Apple Car çalışmalarının 2014’ten bu yana sürdürüldüğü de yine gelen sızıntılar arasında yer alıyor.

Apple Car

Apple‘ın geliştirdiği iddia edilen bu araç projesi hakkında herhangi bir detay veya teknik bilgi bulunmuyor. Elektrikli otomobillerin giderek yaygınlaşmasıyla birlikte elektrikli olmasına kesin gözüyle bakılan araca dair tek sızıntı karşımıza çıkacağı yıl oldu.

Apple AirPods Pro Lite mı Geliyor?

Kablosuz kulaklık modelleriyle dünyadaki kablosuz kulaklık piyasasına adeta yön veren Apple, gerek tasarım gerekse özellik olarak sektörün en önde gelen markaları arasında yer alıyor. Güney Kore merkezli TheLec haberine göre Apple, ANC (Aktif Gürültü Engelleme) modu bulunmayan bir Apple AirPods Pro modeli duyurabilir. Silikonlu tasarımıyla 1. ve 2. nesil AirPods modellerinden ayrılan AirPods Pro, serinin diğer üyelerinde bulunmayan Aktif Gürültü Engelleme modunu barındırıyor.

AirPods Pro gibi H1 işlemcisinden gücünü alması beklenen AirPods Pro Lite modeli Pro modelinden yüzde 20 daha ucuz olarak karşımıza çıkabilir. Sızıntı AirPods Pro Lite modelinin H1 işlemcileri için Güney Koreli bir tedarikçi ile anlaşma yapılmasıyla ortaya çıktı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir