Apple Arcade’in 5 yeni oyunu daha sunuldu

Apple Arcade’in 5 yeni oyunu daha sunuldu

ABONE OL 

Apple’ın abone olarak oyun oynanabilen servisi Apple Arcade’in oyun kütüphanesi büyümeye devam ediyor. Reklamların ve mikro ödemelerin kaldırıldığı servis için şirketin geçtiğimiz cuma günü yaptığı açıklamada servise beş yeni oyun daha eklendiği duyuruldu.

Apple’ın yakın zamanda getirdiği mobil oyun servisi Apple Arcade, çıktığından bu yana sürekli olarak güncellenmesi oldukça dikkat çekiyor. Abonelik servisiyle çalışan serviste abone olup giriş yaptıktan sonra tüm oyunlar ücretsiz oynanabiliyor.

Ayrıca Türkiye fiyatı 34.99 TL olan Apple Arcade’i beş kişiyle paylaşabiliyorsunuz ve oyunları çevrimdışı bir şekilde oynamak da mümkün kılınıyor.

Servisten sadece Apple’ın mobil cihazları değil, Mac bilgisayarlar ve Apple TV’ler de faydalanabiliyor. Servisin diğer dikkat çeken yönü ise günümüzde popüler olan mobil oyunlarda çokça görülen mikro ödemelerin bulunmaması.

Apple’ın cuma günü duyurduğu, Apple Arcade’e eklenen oyunlar ise şöyle:

  • Yaga: Aksiyon ve rol yapma oyunu
  • Fallen Knight: Platform oyunu
  • Lifelike: Renklerle bezeli sanatsal oyun
  • Hogwash: Çiftlik temalı oyun
  • Tales of Memo: Bulmaca oyunu

Apple Arcade servisini henüz denemediyseniz, şirket size bir aylık ücretsiz bir deneme sürümü sunuyor. Servis olarak Netflix, Spotify gibi servislere benzeyen Apple Arcade’in deneme üyeliğinizi başlatarak yararlanabilirsiniz.

 

İlginizi çekebilir

Intel yeni işlemcisini duyurdu: Tremont

HTC kripto para telefonu çıkarıyor: Exodus 1S

PUBG, Global Championship’in detaylarını açıklandı

Redmi 8 ve Redmi 8A ülkemizde satışa sunuluyor

 

“Apple Arcade’in 5 yeni oyunu daha sunuldu” için 0 yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.