Apple AirPods 3 tasarımı sızdırıldı

 Apple AirPods 3 tasarımı sızdırıldı

Apple‘ın yüksek ihtimalle bu yıl içinde duyuracağı AirPods 3 modelinin tasarımı sızdırıldı. Sızdırılan tasarım 2. nesil AirPods ve AirPods Pro tasarımlarının karışımı olarak karşımıza çıkıyor.

Apple AirPods 3 Tasarımı!

Bilindiği gibi AirPods Pro modelinde silikon detayı bulunuyor ve bu detay Pro modelini serinin diğer üyelerinden ayırıyordu. Ortaya çıkan AirPods 3 tasarımında ise bu silikon detayı isteğe göre kullanılabileceğini gösteriyor.

Ortaya çıkan sızıntıya göre daha da küçülen kulaklığın AirPods Pro modeli gibi Aktif Gürültü Engelleme (ANC) modunu barındırması bekleniyor. Apple’ın Aktif Gürültü Engelleme desteğinin yanı sıra Mekansal Ses desteğini de kullanıcılarına sunması bekleniyor.

Kutu tasarımında pek değişikliğe gitmeyeceği düşünülen Apple‘ın AirPods 3 tasarımında kulak için basıncın ayarlanması için basınç tahliye sistemi kullanacağı iddia ediliyor. Kulaklıklardaki dokunmatik sistemi de AirPods Pro modelinde yer alan sistemle benzerlik göstermesi bekleniyor.

5 saatlik bir çalma süresi sunması beklenen AirPods 3 modeli ünlü Apple analisti Ming-Chi Kuo‘ya göre bu yılın ilk yarısında tanıtılacak. Görselleri sızdıran 52audio kaynağına göre ise bu model mart ayında karşımıza çıkacak.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir