5 dakikada yüzde 50 şarj: Nubia Red Magic 6

 5 dakikada yüzde 50 şarj: Nubia Red Magic 6

Nubia tarafından üretilen Red Magic 6 isimli akıllı telefon 4 Mart tarihinde duyuracak. Oyunseverlere özel üretilen akıllı telefonu Nubia Red Magic 6, 5 dakika gibi kısa bir sürede yüzde 50 şarj etme imkanını kullanıcılara sunacak.

Nubia Red Magic 6 Hızlı Şarj Desteği İle Dikkat Çekecek!

Oyunculara yönelik üretilen akıllı telefonlara bir yenisi ekleniyor. Nubia tarafında üretilen ve 4 Mart tarihinde lansmanı düzenlenecek olan akıllı telefon Snapdragon 888‘den gücünü alacak. 144 Hz ekran yenileme hızıyla birlikte 120W hızlı şarj desteğini de kullanıcılarıyla buluşturacak olan Nubia, 5 dakikada 0’dan yüzde 50 seviyesine hızlı şarj desteğini sunacak.

Nubia Red Magic 6

Görselden anlaşıldığı gibi batarya iki parçadan oluşuyor ve bu sayede daha verimli bir kullanıcı deneyimi hedefleniyor.

Ayrıca yüksek hızlı şarj desteği ile meydana gelebilecek yüksek ısıdan bataryayı korumak için önlemler alındığı da yöneticiler tarafından dile getirildi.

Xiaomi 200W Hızlı Şarj İçin Çalışıyor

Digital Chat Station iddiasına göre Xiaomi 200W hızlı şarj desteğiyle karşımıza çıkacak. Vivo‘nun alt markası olan iQOO 7 modeliyle 120W hızlı şarj desteğini kullanıcılarına sunmuştu. Xiaomi bu rekoru kırarak hızlı şarj desteği konusunda sektörde lider haline gelmek istiyor.

Xiaomi’nin sunacağı iddia edilen hızlı şarj teknolojisi kablolu, kablosuz ve ters şarj oranlarının birleşmesiyle oluşacak. Mi 10 Extreme Commemorative Edition modelinde 120W kablolu, 55W kablosuz ve 10W ters kablosuz şarj desteği sunan şirket toplamda 185W hızlı şarj desteği sunmuştu. Şimdi ise bu seviyeyi 200W’a yükseltmek istiyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir