Apple AirPods 3 önümüzdeki hafta duyurulabilir

 Apple AirPods 3 önümüzdeki hafta duyurulabilir

Sık sık hakkında yeni iddialar ortaya atılan Apple AirPods 3 modeline dair yeni bir iddia geldi. Bu iddiaya göre Apple AirPods 3 modeli önümüzdeki hafta duyurulacak.

Apple AirPods 3 Geliyor!

Apple‘ın sevilen kablosuz kulaklık serisi AirPods‘a yeni bir üye daha eklenebilir. Yakın zamanda gerçekleştirilen Spring Loaded etkinliğinde duyurulması beklenen fakat duyurulamayan AirPods 3 modeli önümüzdeki hafta duyurulabilir. Tasarımı daha önce sızdırılan AirPods 3 modeli AirPods Pro’ya benzeyecek.

Apple AirPods 3 önümüzdeki hafta duyurulabilir

Bilindiği gibi AirPods Pro modelinde silikon detayı bulunuyor ve bu detay Pro modelini serinin diğer üyelerinden ayırıyordu. Ortaya çıkan AirPods 3 tasarımında ise bu silikon detayı isteğe göre kullanılabileceğini gösteriyor.

Ortaya çıkan sızıntıya göre daha da küçülen kulaklığın AirPods Pro modeli gibi Aktif Gürültü Engelleme (ANC) modunu barındırması bekleniyor. Apple’ın Aktif Gürültü Engelleme desteğinin yanı sıra Mekansal Ses desteğini de kullanıcılarına sunması bekleniyor.

Kutu tasarımında pek değişikliğe gitmeyeceği düşünülen Apple‘ın AirPods 3 tasarımında kulak için basıncın ayarlanması için basınç tahliye sistemi kullanacağı iddia ediliyor. Kulaklıklardaki dokunmatik sistemi de AirPods Pro modelinde yer alan sistemle benzerlik göstermesi bekleniyor.

5 saatlik bir çalma süresi sunması beklenen AirPods 3 modeli ünlü Apple analisti Ming-Chi Kuo‘ya göre bu yılın ilk yarısında tanıtılacağı açıklanmıştı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir