Amazon Türkiye yapımı Artı dizisinin oyuncuları ve ilk detayları

 Amazon Türkiye yapımı Artı dizisinin oyuncuları ve ilk detayları

Amazon Türkiye yayın hayatına girmesiyle yerli bir dizi projesine başlaması bir oldu, Artı adı verilen dizinin oyuncu kadrosu ve dizi hakkında önemli detaylar yayınlandı.

19 Mayıs 2021 tarihinde yayınlanması planlanan Artı dizisi bazı detaylar paylaşıldı ve dizi şimdiden oldukça ilgi çekti. Oyuncu kadrosuyla iddialı olan dizinin yönetmenliğini yapay zekanın yapacak olması, dizinin interaktif bir yapısının olması ilgi çeken diğer detaylar oldu.

Amazon Türkiye yapımı Artı dizisinin oyuncuları ve ilk detayları

Dizinin oyuncu kadrosunun ilk öğrenilen isimleri Binnur Kaya, Okan Bayülgen, Serenay Aktaş, Zeynep Alkan ve Aslı Omağ olarak açıklandı.

Diziyi yapay zeka Enigma‘nın yöneteceği ve bu yapının dünyada bir ilk olacağı belirtildi. Bahsedilen yapay zekanın dizinin şekillenmesinde nasıl bir rol üstleneceği ve diziyi benzer yapımlardan nasıl ayrıştıracağı henüz soru işareti olarak duruyor.

Diziyle ilgili öne çıkan bir detay da izleyicilerin kendi karakterlerini oluşturabilme imkanına sahip olması olacak. Dizinin ilk karakterlerini Erzincan’da bir köyde yaşayan çocuklar oluşturacak ancak nasıl bir şeyle karşılaşacağımız hala merak ediliyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Yaşam kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir