Socios Türkiye Direktörü Altuğ Öztürk AFC token açıklaması yaptı

AFC token ön satış detayları

Socios Türkiye Direktörü Altuğ Öztürk AFC token açıklaması yaptı

ABONE OL 

Taraftar token denildiğinden akıllara gelen ilk şirket olan Socios, geçtiğimiz aylarda Arsenal taraftar token’ı olan AFC token‘ı üretmiş ve ön satışını düzenlemişti. Yatırımcılar ise AFC token’ın ne zaman listeleneceğini merak ediyor. Merakları gidermek için Socios Türkiye Direktörü Altuğ Öztürk AFC token açıklaması yaptı.

Altuğ Öztürk AFC Token Açıklaması Yaptı!

Arsenal fan token’ı (AFC token) yatırımcıları merakla listeleme açıklaması bekliyor. Daha önce Chiliz üst yöneticilerinden olan Joe Grech, AFC token hakkında bir açıklama yapmış ve ”yakında listelenecek” ifadesini kullanmıştı. Şimdi de Socios Türkiye Direktörü Altuğ Öztürk AFC token hakkında bir açıklama yaptı.

Bu açıklama da Öztürk şu ifadeleri kullandı:

Arkadaşlar $AFC’nin listelenme tarihini soran çok oluyor. Geçen hafta bir canlı yayında söylediğimi ve yorumlara verdiğim cevapları buradan da yineleyeyim. Çok büyük ihtimal bu ay listelemeyi yapacağız, küçük ihtimal önümüzdeki ay’a sarkar. Sabrınız için teşekkür ederim.

Taraftar token satın almak için Chiliz.net adresine üye olabilirsiniz. Üye olmak için TIKLAYIN.

AFC token ne zaman listelenecek
Socios Türkiye Direktörü Altuğ Öztürk AFC token açıklaması yaptı

Chiliz üst yöneticilerinden Joe Grech bir takipçisinden gelen ”Arsenal’ın kilidini açmayan ve sözünü tutmayan Chiliz ekibi dışında herkese günaydın.”tweetine cevap verdi ve AFC token yatırımcılarını heyecanlandırmıştı:

İlan tarihini açıkladık mı? Hayır. Hiçbir söz verilmedi. Listeleme zamanının geldiğine katılıyor muyum? $AFC, evet. O geliyor.

Bu açıklama ile AFC token listelemesinin yakın bir zamanda gerçekleşeceği anlaşılıyor. AFC token da Chiliz tarafından üretilen her taraftar token gibi Chiliz.net borsasında listelenecek.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir