ALA token ön satış tarihi açıklandı!

ALA token

ALA token ön satış tarihi açıklandı!

ABONE OL 

Socios ile Alanyaspor iş birliği sonucunda üretilen ALA token ön satış tarihi açıklandı. Uzun bir süre önce anlaşma duyurulmuş fakat ön satış detayları paylaşılmamıştı.

İşte ALA Token Ön Satış Tarihi!

ALA token ön satış detayları açıklandı. ALA token, 4 Ekim tarihinde ön satışa sunulacak olan ALA token fiyatı hakkında şimdilik bir açıklama yapılmadı. Toplam satış miktarları ise henüz açıklanmadı.

Taraftar token satın almak için Chiliz.net adresine üye olabilirsiniz. Üye olmak için TIKLAYIN.

ALA token ön satış tarihi açıklandı

Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu iş birliği için şu ifadeleri kullanmıştı:

‘Her geçen gün daha ileriye taşımak istediğimiz kulübümüzü taraftarlarımızın aktif katılımıyla dijital dünyada da öne çıkaracak bu anlaşmadan mutluluk duyuyoruz. ALA fan token ile taraftarlarımız kulüp kararlarında önemli etki sahibi olacak ve Socios.com’da yer alan çok sayıda etkileşim ve ödül fırsatından faydalanacak. Fan token lansmanımız için son derece heyecanlıyız ve taraftarlarımızdan büyük bir ilgi bekliyoruz. Bu iş birliğiyle Aytemiz Alanyaspor’un dünyanın sayılı kulüplerinin yer aldığı Socios.com ailesine katılmasından ve kulübümüzü global dijital arenada da güçlü kılmaktan dolayı gururluyuz.”

Chiliz ve Socios.com’un CEO’su Alexandre Dreyfus iş birliği için şu ifadeleri kullanmıştı:

”Bu son duyuru, tüm Süper Lig kulüplerinin neredeyse dörtte birinin fan token’ları başlatmak için Socios.com ile ortaklık kurduğu anlamına geliyor. Türkiye ve dünyanın en büyük kulüpleri, küresel taraftar kitleleriyle etkileşimi artırmak için fan tokenları ve Socios.com’u kullanıyor. Vizyonumuz, pasif taraftarlığı aktif taraftarlığa dönüştürmek ve bu evrimin, şu anda taraftarların tutkusunun başka herhangi bir yerden daha yüksek olduğu Türkiye’de gerçekleşiyor olması çok anlaşılabilir bir durum.”

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.