Aktif Ethereum cüzdan sayısı yeniden rekor kırdı!

Ethereum aktif cüzdan sayısı

Aktif Ethereum cüzdan sayısı yeniden rekor kırdı!

ABONE OL 

Bitcoin’in ardından en büyük ikinci kripto para olan Ethereum, özellikle son yükselişlerle birlikte tüm zamanların rekorunu yeniden kırmıştı. Bu rekorlarla birlikte aktif Ethereum cüzdan sayısı da rekor kırdı.

Aktif Ethereum Cüzdan Sayısı Artıyor

Ethereum cüzdan sayısı özellikle DeFi ve NFT‘lerle birlikte ciddi bir artış yaşadı. Glassnode verilerine göre bugüne kadar oluşturulmuş ve bakiyesi 0 olmayan Ethereum cüzdan sayısı 71 milyonu aşarak 71.364.788‘e yükseldi. Bu da bir rekor anlamına geliyor. Ethereum’un giderek popülerleşmesiyle birlikte bu sayısının yakında 100 milyona ulaşması bekleniyor.

Ethereum Balinaları SHIB’e Doymuyor

Ethereum yatırımcıları meme token olarak ifade edilen Shiba Inu (SHIB)’ya büyük ilgi gösteriyor. Parça parça ancak dev sayılabilecek alımlar yapan balinalar son olarak 4 trilyon adet SHIB satın aldı. 0.0000341 dolar fiyatından 4 trilyon adet SHIB için 136 milyon dolar ödeme yapan balina şimdiden 10 milyon dolar kâr elde etti. Zaten bu alımın yapılması fiyatı doğrudan yukarı çekti.

Gimli isimli Ethereum balinası da 28.236.296.316 adet SHIB satın almış ve elindeki SHIB miktarını 1.234.364.010.060‘a yükseltmişti. Cüzdanda bulunan SHIB’lerin anlık değeri ise 42.8 milyon doları aşıyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir