Akıllı telefonlar 2022’de böyle görünebilir

   Akıllı telefonlar 2022’de böyle görünebilir

  Akıllı telefonlar her yıl farklı bir görünüme sahip olarak karşımıza çıkıyor. İlk akıllı telefonlar ile şimdiki akıllı telefonları karşılaştırıldığında ortadaki ciddi fark ortaya çıkıyor. Zaman içerisinde adeta evrilen akıllı telefonlar hem görünüm hem de yetenek olarak bir hayli geliştirildi. Akıllı telefonlar 2022’de böyle görünebilir.

  Akıllı telefonlar 2022’de böyle görünebilir

  Zaman içerisinde kameraların hem sayıları hem de çözünürlükleri arttı. Karşımıza son derece farklı görünümlerde ve yeteneklerde kameralar çıktı.

  Bu görüntüye göre akıllı telefonların 2022 yılında 9 arka kameraya sahip olması bekleniyor. Dikey olarak veya yan yana dizili olan kameraya dizilimi yerine kare bir dizilim tercih edileceği öngörülüyor. Kavisli ekranlarında ömrünün bittiği ve artık kullanılmaması öngörülüyor.

  Modern akıllı telefonlar 2007 yılında Apple‘ın ürettiği iPhone Original ile birlikte başladı. Steve Jobs‘ın tanıtımı ile hayatımızda yer alan telefonlar farklı bir boyuta taşınmaya başladı. Zaman içerisinde akıllı telefonlar gelişti ve teknoloji firmaları ortaya çıktı. Firma sayısının artması rekabeti de beraberinde getirerek akıllı telefon sektörünü geliştirdi.

  Akıllı telefonların değişimlerinin her zaman süreceği ve yeni görünümlere sahip olarak karşımıza çıkacağı ise herkes tarafından bilinen bir gerçek. Gerek kullanım kolaylıkları gerek tasarımlarıyla ilgimizi çekmeye devam edecekler.

  Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

  Daha fazla haber için TwitterInstagramTelegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

  İlginizi çekebilir

  İşte AnTuTu puanı en yüksek Android telefonlar

  iPhone tasarımında ancak çok daha güçlü Atom XL tanıtıldı

  Xiaomi Mi 10 Pro ile uzaydan çekilmiş görüntüler yayınlandı (VİDEO)

  İlginizi Çekebilir

  2 Yorumlar

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir