AirPods Pro 2 sızıntıları gelmeye başladı

AirPods Pro 2

AirPods Pro 2 sızıntıları gelmeye başladı

ABONE OL 

Apple‘ın geçtiğimiz aylarda duyurduğu 3. nesil AirPods’un ardından şimdi de AirPods Pro 2 modeli beklenmeye başlandı. Apple analisti tarafından AirPods Pro 2 modeline dair sızıntılar ortaya atıldı.

AirPods Pro 2 Sesleri Gelmeye Başladı

Apple analisti Ming-Chi Kuo yeni iddialarla karşımıza çıkmaya başladı. Daha önce 3. nesil AirPods modeli hakkında sızıntılarda bulunan ve başarısını bir kez daha kanıtlayan Kuo, bu defa da AirPods Pro 2 modeline dair sızıntılardan bahsetti.

Kuo’ya göre AirPods Pro 2 modeli kayıpsız ses desteğini barındıracak ve diğer AirPods modellerinin aksine kutusundan ses çıkacak. Diğer AirPods modellerinde olmayan bir tasarımla karşımıza beklenen AirPods Pro 2 modelinin sağlık verilerini de desteklemesi bekleniyor.

AirPods Pro 2 sızıntıları gelmeye başladı

3. Nesil AirPods Özellikleri

Apple, 1.nesil AirPods, 2. nesil AirPods ve AirPods Pro modellerinin ardından 3. nesil AirPods modelini duyurdu. Daha önce sızıntılarıyla karşımıza çıkan kablosuz kulaklık, 6 saatlik kullanım deneyimi sunuyor. Kutusu ile birlikte toplamda 30 saatlik kullanım deneyimi kullanıcılara sunuluyor.

Silikonsuz bir tasarıma sahip olan 3. nesil AirPods, MagSafe ile şarj edilebilecek. 5 dakika gibi kısa bir şarj süresi ile 1 saatlik kullanım deneyimi kullanıcılara sunuluyor. Apple’ın daha önce duyurusunu yaptığı uzamsal ses desteği de bulunan kablosuz kulaklık fiyat olarak da dikkatleri üzerine çekiyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir