AC Milan NFT duyuracak!

AC Milan NFT

AC Milan NFT duyuracak!

ABONE OL 

İtalya Serie A Ligi’nin önemli takımlarından olan AC Milan, resmi sponsoru BitMEX borsası ile iş birliği yaparak NFT duyuracağını açıkladı.

AC Milan NFT Koleksiyonu Çıkarıyor

AC Milan resmi internet sitesinde yaptığı açıklama ile 3D NFT satışının başlayacağını duyurdu. Toplamda 75.817 adetle sınırlı 3D NFT’lerin her biri 45 euro fiyatıyla satışa sunulacak. Elde edilecek gelir ise hayır işlerinde kullanılması amacıyla Fondazione Milan’a gidecek.

Fansea aracılığıyla satılacak olan NFT’ler için bir de internet sitesi tasarlandı. Bu internet sitesinde satışın başlayacağı tarih için bir de sayaç yer alıyor.

AC Milan NFT duyuracak!

AC Milan BitMEX İş Birliği Duyurulmuştu

Daha önce Socios ile yaptığı iş birliği sonucunda ACM token sahibi olan AC Milan, kripto para konusunda öncü spor kulüpleri arasında gösteriliyor. AC Milan son olarak Seyşeller merkezli kripto para borsası BitMEX ile anlaştı. Bu anlaşma ile birlikte erkek ve kadın futbol takım formalarının kol kısmında BitMEX markasının logosu ve ismi yer alacak.

Bu kol sponsorluğu AC Milan takımının oynadığı tüm maçlarda yer alacak. Formadaki sponsorluk dışında taraftar kripto para ticaret ortaklığı için de anlaştı. Bu ticaret ortaklığına göre AC Milan taraftarları BitMEX tarafından hazırlanan ayrıcalıklardan yararlanabilecek.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.