ABD’deki Apple Store’lar açıldı!

 ABD’deki Apple Store’lar açıldı!

Korona virüs pandemisi sebebiyle mağazalarını bir açıp bir kapayan Apple, geçtiğimiz yılın mart ayından bu yana tüm mağazalarını ilk defa açtı. Bulunduğu eyaletin ve şehirlerin vaka sayılarına göre açılıp kapanan mağazalar 1 yılın ardından ilk defa tamamen açık.

Apple Store Artık ABD’de Açık

Ülkemizde de bir dönem kapalı olan Apple Store mağazaları yalnızca ülkemizde değil tüm dünyada kapalıydı. Mağazanın bulunduğu bölgedeki virüs yoğunluğuna göre mağazalarını açan Apple, aldığı karar ile birlikte ABD’deki 270 mağazasının belirli kapasitelerle açıldığını duyurdu.

Ülkemizdeki Apple Store açık ancak mağaza içerisinde alışveriş yapılamıyor. Müşteriler yalnızca bakım ve onarım için Apple Store’ları ziyaret edebiliyor.

ABD’deki Apple Store’lar açıldı!

iPhone 13 Çıkmadan iPhone 14 Sızıntıları Başladı

Ünlü Apple analisti Ming-Chi Kuo yaptığı açıklama ile iPhone 14 serisinde yer alacak iPhone 14 Pro modelinin çentikli bir ekranla değil delikli bir ön kamera ile kullanıcıların karşısına çıkması bekleniyor.

Ayrıca Apple‘ın yine 2022 yılında 5G destekli iPhone SE modeli duyurması bekleniyor. iPhone SE 5G isimli olması beklenen modelin yine 4.7 inç ve iPhone 6 görünümüyle çizgisini bozmaması bekleniyor. iPhone SE 5G modelinin Touch ID desteğini de kullanıcılarına sunmasına kesin gözüyle bakılıyor. Bu modelin özellikle fiyatıyla dikkatleri de çekeceği diğer analistler tarafından da belirtiliyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Yaşam kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Gökhan Kaya

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir