67 milyon dolar değerinde EOS transfer edildi

   67 milyon dolar değerinde EOS transfer edildi

  En büyük 10 kripto paradan biri olan EOS bugün bir transferle günü açtı. 26.316.339 EOS 24 saat içerisinde oluşturulan bir hesaba transfer edildi. Gerçekleştirilen bu transfer Whale Alert tarafından ortaya çıkarıldı.

  Yüklü EOS Transferi

  PlusToken isimli bir oluşumun hesabı olduğu iddia edilen 26.316.339 EOS, 24 saat içerisinde oluşturulmuş bir hesaba transfer edildi. 67.4 milyon dolara tekabül eden transferinin ardından gözler PlusToken’a çevrildi.

  PlusToken geçtiğimiz yıl iflas ettiğini açıklamıştı. İflas açıklamasında 3 milyar dolar değerinde Bitcoin, Ethereum ve EOS dahil olmak üzere birçok kripto paradan bulundurduğu ortaya çıkmıştı. Tarihin en büyük kripto para dolandırıcılığından biri olarak kabul ediliyor. Transferinde bu oluşum tarafından gerçekleştirilmesi sebebiyle transferin hangi amaçla gerçekleştirildiği merak ediliyor.

  PlusToken yaklaşık 3 milyon kişiyi toplamda 2.9 milyar dolar dolandırdı. Ayrıca son günlerde PlusToken’a ait olduğu iddia edilen Bitcoin ve Ethereum hesaplarında hareketlilik olduğu da belirtildi.

  Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

  Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

  Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

  Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

  İlginizi Çekebilir

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir