5.699 TL’lik AirPods Max stokları ilk gün tükendi

 5.699 TL’lik AirPods Max stokları ilk gün tükendi

5 farklı renkle ve 5.699 TL’lik fiyatıyla dikkat çeken, dün itibariyle yurtdışında satışa sunulan AirPods Max stokları satışa çıktığı ilk günde tükendi.

airpods max kılıf

5.699 TL’lik Kulaklık Apple AirPods Max

Apple önce Bose, Sonos ve Logitech firmalarının ses ürünlerini mağazalarından kaldırdı ve daha sonra üst seviye bir kulaklık modeli üzerinde çalışmaya başladı. Çalışmaların tamamlanmasının ardından bugün, Apple’ın yeni ürünü AirPods Max ortaya çıktı. Önceki modellerin aksine kulak içi yerine bir kulak üstü model çıkaran Apple, kulaklığı 5 farklı renk seçeneğiyle piyasaya sürdü. Uzay grisi, gümüş, yeşil, gök mavisi ve pembe renklerde ortaya çıkan kulaklık, aktif gürültü engelleme, şeffaf mod ve adaptif EQ özelliklerine sahip.

AirPods Max kırmızı

Gücünü Apple H1 kulaklık çipinden alan kulaklık, Apple Watch’larla tanıştığımız Digital Crown’a sahip. Ses yakalama için üç farklı mikrofon kullanan AirPods Max, gürültü engelleme özelliği için ise sekiz adet mikrofon kullanıyor. Kulaklık Digital Crown sayesinde ses seviyesi ayarlama, çalma ve duraklatma, aramalara yanıt verme gibi özellikler sunuyor.

Kulaklık 134 gram ağırlığında olup Aktif Gürültü Engelleme ya da Şeffaf Mod açıkken tek şarjda 20 saat dinleme süresi sunuyor. Apple tarafından kulaklığın 5 dakikalık şarj dolumu durumunda 1,5 saat dinleme süresi olduğu belirtildi.

Kulaklık 15 Aralık tarihinde satışa Türkiye’de 5.699 TL fiyat etiketiyle çıkıyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir