3.3 milyon dolarlık NFT satışı!

NFT satış

3.3 milyon dolarlık NFT satışı!

ABONE OL 

NFT satışlarına her gün bir yenisi ekleniyor. Bu kadar fazla dikkat çekmesini sağlayan sebep ise yalnızca bir görselden ibaret olması. Art Buyer tarafından oluşturulmuş olan bir NFT tam tamına 3.3 milyon dolara alıcı buldu.

NFT Satışlarına Yenisi Eklendi

Dijital koleksiyon ürünleri olan NFT’ler yüksek miktarla ödenerek satın alınmaya devam ediyor. Art Buyer tarafından oluşturulan NFT ilk sahibi tarafından 0.5 ETH (satın alındığı dönem 1.400 dolar) karşılığında alınmıştı. Ancak gelen teklifler o kadar yükselmeye başladı ki aynı NFT, 1.000 ETH (3.35 milyon dolar) ödenerek satın alındı.

NFT Çılgınlığı Tam Gaz Sürüyor

EtherRocks tarafından hazırlanan ve yalnızca birer kayadan oluşan NFT’ler için gelen teklifler bu işin giderek ciddi bir hale geldiğini açık bir şekilde gösteriyor. Şu an en ucuz kaya görseli 1 milyon dolardan başlayan fiyatlarla satılıyor. Bazı kripto para yatırımcılarına göre bu tamamen bir çılgınlık olarak görülse de bazı yatırımcılara göre birer koleksiyon parçası satın almakla aynı anlama geliyor. Son olarak EtherRocks tarafından hazırlanan ve satışa çıkarılan bir kaya görseli tam tamına 580 bin dolara satıldı. Bu fiyata imzalı bir JPEG görseli satın almak ise pek çok kişiye anlamsız geliyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir