• 27 Mayıs 2020

250 TL altı akıllı bileklikler!

 250 TL altı akıllı bileklikler!

Yakın zamanda hayatımıza giren teknolojiler arasında yer alan akıllı bilekliklere hep birlikte göz atacağız. Özellikle 250 TL ve altı fiyat etiketine sahip olan akıllı bileklikler ve özellikleri arasında karşılaştırma yapabileceksiniz.

Sıralamayı fiyata göre hazırladık. Eleştirilerini yorum olarak yazmayı unutmayın.

İşte 250 TL Altı Akıllı Bileklikler!

7- Huawei Band 3e 

Daha sade bir akıllı saat olan Huawei Band 3e, diğer akıllı bileklikler ile karşılaştırıldığında yalnızca adımsayar ve uyku takibi ve su geçirmezlik özelliklerini barındırıyor. Huawei Band 3e 100 TL seviyelerindeki fiyat etiketleriyle satılıyor.

6- Xiaomi Mi Band 3

Xiaomi Mi Band 3; adımsayar, uyku takibi, kalp ritmi ölçme, titreşim ve su geçirmezlik özelliklerine sahip. Huawei Band 3e ile karşılaştırıldığında daha donanımlı olduğu söylenebilir. Xiaomi Mi Band 3, 150 TL seviyelerindeki fiyat etiketiyle satılıyor.

5- Vestel Akıllı Bileklik

Yerli teknoloji şirketi Vestel’in ürün olan Vestel akıllı bileklik, adımsayar, kalp ritmi ölçme, su geçirmezlik, uyku takibi ve titreşim özelliklerine sahip. Özellik olarak bakıldığında Xiaomi Mi Band 3 ile aynı özelliklere sahip olduğu görünüyor. Vestel akıllı bileklik 150170 TL fiyat aralığıyla satılıyor.

4- Huawei Honor Band 5i

Huawei Honor Band 5i; adımsayar, kalp ritmi ölçme, su geçirmezlik, uyku takibi, titreşim özelliklerine ilave olarak kamerasıyla dikkatleri çekiyor. Huawei Honor Band 5i 190 TL seviyelerinde fiyat etiketleriyle satılıyor.

3- Xiaomi Mi Band 4

Xiaomi Mi Band 4; adımsayar, uyku takibi, kalp ritmi ölçme, titreşim ve su geçirmezlik özelliklerine sahip. Özellik olarak Mi Band 3 ile aynı olabilir fakat ekran, ekran boyutu, piksel gibi birçok konuda farklılık vardır. Xiaomi Mi Band 4, 200 TL seviyelerindeki fiyat etiketleriyle satılıyor.

2- Samsung Galaxy Fit e

Samsung Galaxy Fit e; adımsayar, uyku takibi, kalp ritmi ölçme, titreşim ve su geçirmezlik özelliklerine sahip. Rakipleriyle aynı özelliklere sahip olan Samsung Galaxy Fit e, 240 TL seviyelerindeki fiyat etiketleriyle satılıyor.

1- Huawei Band 4

Huawei Band 4; adımsayar, uyku takibi, kalp ritmi ölçme ve titreşim özelliklerine sahip. Huawei Band 4, 250 TL seviyelerindeki fiyat etiketleriyle satılıyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir