20 kg altın kaplama PlayStation 5 tanıtıldı!

 20 kg altın kaplama PlayStation 5 tanıtıldı!

Lüks tüketim malları üreten Caviar, PlayStation 5 ve kontrol cihazı Dualsense‘i altın kaplayarak satışa sundu. Ancak bu normal bir altın kaplama değil. Toplamda 20 kg altın kaplamaya sahip olan PlayStation 5 fiyatıyla da gündeme oturdu.

Altın Kaplama PlayStation 5 Karşımızda: Golden Rock

Altın kaplama PlayStation 5, üzerinde 18 ayar ve yaklaşık 30 kg altın bulunuyor. Bunun 20 kg‘ı oyun konsolunun üzerinde bulunduruyor. Golden Rock ismi verilen altın kaplamalı PlayStation 5’i satın almak isteyen kişiler 1.5 milyon euro (13.7 milyon TL) gözden çıkarması gerekecek.

Golden Rock

Yalnızca bir adet üretilecek olan altın kaplama PlayStation 5, satın alan kişiye tek olma ayrıcalığı verecek. Ayrıca oyun konsoluyla birlikte kontrol cihazı Dualsense‘de yine altın ve timsah derisi kaplamalı olarak karşımıza çıkıyor.

108 Bin Dolarlık Apple AirPods Max!

Siyah ve beyaz olmak üzere Apple AirPods Max modelini saf altın kaplama üreten Caviar, daha önceden de yaptığı gibi satışa çıkardığı ürünün fiyatıyla gündeme geldi. Kendi müşteri kitlesine hitap eden Caviar, üretmiş olduğu lüks tüketim ürünleri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Apple AirPods Max
108 Bin Dolarlık Apple AirPods Max!

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir