108 bin dolarlık Apple AirPods Max tanıtıldı!

Apple AirPods Max

108 bin dolarlık Apple AirPods Max tanıtıldı!

ABONE OL 

Apple’ın 8 Aralık tarihinde duyurduğu Apple AirPods Max lüks tüketim ürünleri üreten Caviar tarafından 108 bin dolarlık bir versiyona çevrildi. Altın kaplama bir versiyon olarak üretilen AirPods Max, 2021 yılında karşımıza çıkacak.

108 Bin Dolarlık Apple AirPods Max!

Siyah ve beyaz olmak üzere Apple AirPods Max modelini saf altın kaplama üreten Caviar, daha önceden de yaptığı gibi satışa çıkardığı ürünün fiyatıyla gündeme geldi. Kendi müşteri kitlesine hitap eden Caviar, üretmiş olduğu lüks tüketim ürünleri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

iPhone 12 Pro Özel Tasarım Ortaya Çıkmıştı

iPhone 12 serisi daha tanıtılmadan iPhone 12 Pro Max ve iPhone 12 Pro özel tasarımıyla ortaya çıktı. Ahşap bir kaplaması bulunan akıllı telefon, anakart görünümü ile renklendirilmiş. Ayrıca üzerinde ”Apple” ve ”Computer” yazıları bulunan tasarım ”Apple 1′‘ ismiyle ön siparişe açıldı.

iPhone 12 Pro Özel Tasarım

Lüks tüketim ürünü olduğu için 9 adet üretilen tasarımla kullanıcılara 1976 yılında üretilen Apple I isimli ilk bilgisayara atıfta bulunuyor. Fiyatıyla da dikkatleri çeken modeller 9.900 dolar (77.610 TL + vergiler) fiyat etiketiyle satışa sunulacak. Ön siparişe açılan modellerin kısa sürede satılması bekleniyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir