182 milyon dolar değerindeki dev Bitcoin transferi!

Bitcoin transferi

182 milyon dolar değerindeki dev Bitcoin transferi!

ABONE OL 

Bitcoin birkaç gündür 11 bin doların üzerinde alıcı bulurken Bitcoin hareketleri yeniden gündeme gelmeye başladı. Dev Bitcoin transferlerine bir yenisi eklendi. 634 milyon dolar değerindeki Bitcoin transferi iki parçadan oluşuyor.

Dev Bitcoin Transferi!

Dün gece saatlerinde 8 bin, 8 bin olmak üzere toplamda 16 bin Bitcoin‘lik transfer gerçekleştirildi. Transferi gerçekleştirenin kim olduğu bilinmezken transferlerin birbiriyle alakaları olup olmadığı da merak konusu oldu. Bir transfer Coinbase’den anonim bir cüzdana, diğer transfer Binance’den anonim bir cüzdana gönderildi. Transferler, WhaleAlerts tarafından tespit edildi.

Coinbase’den yapılan Bitcoin transferi
Binance’den yapılan Bitcoin transferi

Bitcoin’i Harekete Geçirecek Yeni İddia!

Bitcoin‘i harekete geçirmesi beklenen şirketin PayPal olacağı konuşuluyor. BlockTower Capital isimli kripto para yatırım şirketi kurucuları arasında yer alan Ari Paul sıradaki yükselişi tetikleyecek gelişmenin sebebinin PayPal olacağını düşünülüyor.

Twitter üzerinden yaptığı açıklamayla bu konu hakkındaki fikrini duyuran Ari Paul, Square haberinin güzel olduğunu ancak PayPal’ın Square’dan 10 kat daha fazla kullanıcısı olduğunu vurguladı. PayPal’ın Bitcoin desteği vermesinin lider kripto para için önemli bir adım olması bekleniyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir